Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 679 tematów w tym forum

  1. cichy odsłuch a moc głośników

    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  2. Zestaw stereo do 20k

    • 18 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  3. Mały zestaw stereo.

    • 11 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  4. Kolumny do 1000 PLN

    • 9 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  5. Pioneer CS E400 - warto?

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  6. Brio...ć czy nie Brio...ć

    • 16 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,1k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  7. Kolumny 8 ohm do 1500zł

    • 7 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  8. Pytanie o odtwarzacz cd

    • 12 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  9. HECO Celan 501XT

    • 2 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  10. Naim Atom plus dobre kolumny

    • 13 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 42 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  11. problem z RDS

    • 5 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Jprdl 🤦 Weź Ty może skonstruuj poprawnie jakiś wzmacniacz, bo większość producentów w twoim mniemaniu robi to źle.  Do dzieła!
    • Dokładnie to powiedział Podejrzewam ,że bardzo podobnie mam w Atoll IN100SE ,ale nie mam żadnych dowodów na poparcie tego. No nie jest. Ma też problem z "Load Dependency" . Po prostu po ostatniej zmianie z Yamaha r-s700 na Wiim Amp zastanawiam się na ile to jest istotne przy słuchaniu w pokoju 4x4, typowo wydajnych kolumnach i głośności maks 80 dB.
    • Masz tak prostą sprawę do sprawdzenia że aż się włączę do dyskusji. Masz tesi i chcesz wzmacniacz Rotela. Jedziesz na wycieczkę do salonu audio (top hifi akurat ma je zawsze w pokojach odsłuchowych) i słuchasz. Najpierw z A11 potem z A14 dla porównania i masz odpowiedź. Dla pewności wziąłbym yamahe pod pachę i podpiął z innymi kolumnami co radzą forumowicze, którzy wskażą Ci kierunek poszukiwań ale decyzji za Ciebie nie podejmą. Przekonasz się jakiej klasy sprzęt masz i jak gra coś w co chcesz zainwestować.  Ty kupujesz dla siebie i Tobie ma się spodobać zmiana. Niestety zza biurka wiele nie osiągniesz
    • Nie zgadzam się, to nie jest granie dla każdego. Jeśli komuś przeszkadzają krzykliwe dźwięki, to właśnie przy Klipsch zapala się czerwona lampka. Mi nie przeszkadza bo 1. Wymieniłem/zmodyfikowałem zwrotnice, 2. Mam poważnie ogarniętą akustykę, 3. Dirac. Klipsch ma wierne grono zwolenników, ale krytyków i takich co mówią "nigdy więcej" również od groma.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...