Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 534 tematów w tym forum

  1. Starszy Technics

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  2. Co zamiast mini wieży?

    • 6 odpowiedzi
    • 951 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 296 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  3. Magnat Quantum 1009 na 24m2

    • 6 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. A-S701

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 429 wyświetleń
  5. Yamaha r-n303d, 602 czy 803d

    • 6 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
  6. Kef q950 czy q750

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 363 wyświetleń
  7. Mini wieża do 400 zł

    • 6 odpowiedzi
    • 7k wyświetleń
  8. Gdzie podlaczyc DAC

    • 6 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  9. Yamaha NS 333 dobór wzmacniacza

    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 10,2k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 0 wyświetleń
  10. Wzmacniacz do Monitor Audio GX100

    • 6 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • @Butler widzisz, jak sam napisales masz 2 suby 800W z zejsciem do 18Hz. Ale ktoś inny np tego nie ma. Ja przy swoim 5.0 suba nie posiadam i nie zamierzam, bo po prostu nie. Nie mam gdzie go ukryć a nie chcę żeby był widoczny. Wiec cały bas generują mi kolumny, takze te surround. Fizyki i akustyki nie oszukamy. Konstrukcja podlogowa zawsze zrobi wieksze zamieszanie na dole pasma niz monitor. W takiej sytuacji uzycie kolumny podlogowej powinno prznieść efekt. No chyba ze na poziomie tworzenia ścieżki dzwiękowej filmu kanały surround sa wykastrowane od 80Hz czego nikt tak naprawde nie sprawdzil. W takiej sytuacji rzeczywiscie czego byśmy nie postawili to zagra tak samo.
    • Problem z centralnym namierzony, mianowicie jest problem z telewizorem  LG C35LA. Jeśli ustawi się opcje dźwięku na głośniki zewnętrzne plus głośnik telewizora to telewizor przejmuje rolę głośnika centralnego zamiast go wspierać. W praktyce to wielki problem, ponieważ jak nie chcesz włączać ampli (bass), szczególnie gdy np. dzieci śpią, to za każdym razem trzeba ręcznie zmieniać w opcje dźwięku w telewizorze by odpalić głośniki telewizora.  Dramat. W C12LA nie mam tego problemu i w plazmach Panasonic też nie było.
    • No to nie fajnie. Współczuję. Mnie pomogło zajęcie się poprawą „akustyki”. Różnica nawet po dwóch latach niewiarygodna.  Nastepnie kolumny z ogromnym subem i dsp na sub i niski bas.  Wymiana lamp mocy i przedewszystkim lamp sterujących. Zmiana przetwornika to wisienka na torcie.    Bardzo lubię słuchać o średniowieczu. Szczególnie konferencji kardynała Rysia.     
    • Moim zdaniem rób to co robisz według swojego schematu i tego jak czujesz ze powinno to być wykonane. Nie patrz na to by sie przypodobać. Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Nie szukaj również opini innych jak byśmy chcieli to usłyszeć, co nam sie podoba a co nie. Włóż w to serce i ciesz sie tym że tworzysz "wartość". "Świat" predzej czy później odwzajemni w wiekszym czy mniejszym stopniu. A nawet jeśli nie bedzie mega efektów, to sam fakt ze robisz to co lubisz i jak lubisz, powinien dać Ci satysfakcje. Tak wiec, Ciesz sie tym. Pamietaj, że wielu chciało by juz być na takim etapie jak Ty czyt. możliwości "tworzenia wartośći", ale brak im umiejętności.   Juz zrobiłaś coś w tym kierunku, wrzucając utwór na to forum, zwiekszajac zasięgi. Z ciekawości niejeden "zerknie" 👍 i może wrzuci do swojej listy. Pozatym yt to nie jedyna platforma w której można sie "pokazac".    Pozdrawiam i sukcesów życzę.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...