Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 920 tematów w tym forum

  1. yamaha problem z wifi

    • 3 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  2. Kolumny ~400 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  3. Wybór głośników

    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 668 wyświetleń
  4. Salon 16m2 stereo dylemat

    • 3 odpowiedzi
    • 599 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  5. Problem hifiberry dac+ pro

    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 904 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 830 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 606 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
  6. Problem z audio

    • 3 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  7. Co powiecie na to?

    • 3 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  8. Oceńcie sprzęt

    • 3 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  9. Co lepiej zagra

    • 3 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  10. Kable BEGLI

    • 3 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • No wersja piano black ktora by mi najbardziej pasowala to 14tys za d30mk2.Olejowosk moge miec za 9.5tys i to opcja nad ktora najbardziej mysle.No dla mnie nie do zaakceptowania jest furczenie z br.Taki efekt w monitor audio mialem przy filmach. W d30mk2 sa 2 duze otwory mam nadzieje ze takie cos nie ma miejsca
    • Wzmacniacz już mam teraz tylko kolumny 🙃  O już ktoś zrobił taką mieszankę na żywo bym chętnie posluchał tylko boję się opinii osób z forum 😁😁   
    • Posłuchaj serii 5G, wyszła nowa seria 6G także powinny być duże rabaty.      Akurat diamond kiedyś się bronił bo kosztował mało jak na to co oferował i się mocno wyróżniał na tle konkurencji. Przy obecnych cenach tak już nie można ich określić. Diamondy grają nienaturalnie  i model MK1 akurat miał ciężką i nienaturalną górę. W dodatku jeden otwór bass reflex z czego jak się słuchało gęstych basowo utworów to z bass reflex wydobywały się dziwne dźwięki jakby pierdzenia. Pylon był na to bezradny i uważał że wszystko jest ok. Ale przyznał że jest za dużo powietrza i dlatego wtedy bass reflex rezonuje. Za dopłatą zaproponował mi wymianę modelu 25 na 28. Skorzystałem, problem nadal występował ale nie przy cichym słuchaniu. Dla mnie to było nie do zaakceptowania. Model MK2 niby ma to poprawione, ma dwa otwory bass reflex i łagodniejszą górę.  A przy cenach za jasper to jest akurat silna konkurencja, bo czy to ma gold, elac vela, czy bowers seria 700 czy inne marki to jest w czym wybierać. Bo jest dużo marek.Owszem, pylon ma rabaty, ale inne marki też mają. Słuchałem i na mnie wrażenia jaspery nie zrobiły. A miałem duże oczekiwania bo były tak wszędzie chwalone. Być może za duże oczekiwania.  Uważam że u nas pylon ma silny marketing. Dlatego nic nie zastąpi odsłuchu, dla jednego będą się podobały Focale, dla drugiego Dali, dla trzeciego coś innego.Trzeba się cieszyć że jest tyle marek i każdy może wybrać coś dla siebie. 
    • Dobra informacja że była, chleb też był kiedyś za 1,2zł. Obecnie kosztują 6,4k wersja se 8k.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...