Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 562 tematów w tym forum

  1. Zmiana sprzętu

    • 12 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 313 wyświetleń
    • 88 odpowiedzi
    • 7,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 673 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
  2. Zmiana sub na SVS SB-1000 PRO?

    • 24 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  3. Zmiana wzmacniacza

    • 18 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  4. Zmiana wzmacniacza 1 2

    • 37 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  5. ZMIANA WZMACNIACZA

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  6. Zmiana wzmacniacza Dali Zensor 3 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 7,3k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 7,7k wyświetleń
  7. Zmiana wzmacniacza.

    • 14 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  8. Zmiana wzmacniacza/kolumn

    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  9. Zmiana wzmaka

    • 23 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  10. Zmiana wzmaka

    • 4 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  11. Zmiana Yamaha R-N602 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 8,9k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
  12. Zmiana zestawu B&W DM602 S2, Nad c350, Topping d50s

    • 13 odpowiedzi
    • 698 wyświetleń
  13. Zmiana zestawu Hi-Fi

    • 18 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Znam. nie wział bym tego. Ten pasywny sub to żart. A te satelitki tak samo. Nie negocjować i nie brać. Serio Teraz bez żartów Bo to jest amplituner serii VSX3. Tylko monitory no tragedia.
    • Co tu się dzieje?! Testosteron co poniektórym wypływa przez palce na monitory tego wątku, aż na forum. Ajjj, FUJ!  To tylko sprzęt AUDIO, a podniety jak u dzieci, który z nich ma lepszą zabawkę i rację. Czasy jak w przedszkolu, kiedy to dostałem "super klockiem" w łeb, bo chciałem dla siebie   Od jakiegoś czasu obserwuję ten klub. Chciałem się wpisać / wstąpić i poczuć niejaką dumę z przynależności do takiego klubu. Po ostatnich wpisach, to raczej nie chcę utożsamiać się z takim poziomem.    A moje zdanie na Twój temat, to jest takie, że to Twoja wiarygodność jest równa, a nawet "mniej niż ZERO". Obrzydliwe są takie wypowiedzi. Słuchanie muzyki i dźwięków dla różnych ludzi, odbywa się na różnym poziomie. Jeżeli ktoś nie posiada tolerancji i chęci zrozumienia, to ja też nie mogę się powstrzymać. Dla jednych Disco Polo, a dla drugich Hard Metal. I szanuję jednych i drugich. I szanowny Panie @san-sui w kwestii słyszenia dźwięków, to rozumiem doskonale o co chodziło. Doskonale zdaję sobie sprawę, że odbiór dźwięku / muzyki odbywa się nie tylko przez "słyszenie", ale też ciśnienie i wibracje. Czyli słuchamy nie tylko uchem, ale i całym ciałem. Wiem doskonale jak osoby "głuche jak pień" potrafią być dużo bardziej wrażliwe na "dźwięki przez palce i stopy". A cóż gruboskórni ludzie jak zwykle mają z tym problem.  
    • Halo-Koledzy, Paweł już prosił o spokój!  Nie podejrzewam Was o złe intencje, to raczej kwestia nieporozumienia. PIOTR-PIOTR: dla wyjaśnienia, skoro przejrzane posty Regi wzbudziły Twoje podejrzenia. Handlarz zazwyczaj na każdym sprzedawanym towarze chce zarobić, a Rega zazwyczaj robi to za zwykłe "dziękuje" (w dodatku nie zawsze to usłyszał) i bezinteresownie pomógł już wielu Kolegom (i Koleżance też 😎) na naszym Forum w zakupach upragnionego sprzętu, często też po prostu podaje link do ogłoszeń czy aukcji fajnego (czy poszukiwanego przez kogoś) sprzętu za rozsądne pieniądze. Wiele razy również przekazał za darmo płyty czy jakiś swój stary, nieużywany sprzęt zainteresowanym. Pozdrawiam.  PS. Mam nadzieję, że wyjaśniłem sytuację i możemy znowu cieszyć się w spokoju muzyką i piękną niedzielą  ... i posiadanymi sprzętami i SANSUI 😎
    • Trzeba sobie Dynaco st70 kupić i kable są na przodzie Chyba faktycznie lepiej żonie ładna biżuterię kupić lub ze 3-4 złote monety za komplet kabli
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...