Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

18 minut temu, Arko55 napisał:

@Chyba Miro 84 A co złego w wysuwaniu kolumn dla lepszej jakości odbioru jak jest taka możliwość?

 

Heh nic złego. Sam wysuwam nieraz :) tamten jeden podpunkt to było o mnie też ;)

 

17 minut temu, Kraft napisał:

Z subwoofer zamknięty zbudowany z papieru? 

Nie potrafie odpowiedzieć. Wyobraźnia moja ma pewne ograniczenia ;)

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kompletuję system "D".  Do kupionych parę tygodni temu kolumn dziś doszedł wzmacniacz. Tylko jeszcze nie wiem, co będzie źródłem. Myślałem o mobilnym odtwarzaczu z USB DAC i WiFi w typie Fiio M6, ale ostatnio oferta na tego typu sprzęt zrobiła się jakaś skromna, a to co jest, jest strasznie drogie.

1728370513_181139pop1.jpg.10a1e655dfeb13ef642d9462c426d9ec.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 kg, quasi dual mono, 2x100 W i z... pokrętłami. Chciałem kupić jakiegoś Chińczyka w klasie D, ale skubane nie mają regulatorów balansu. Wzmacniacz będzie używany z dwoma kompletami kolumn ustawionymi w różnych miejscach. W jednym zestawieniu kolumny będą stały niesymetrycznie (lewa przy ścianie) i bez balansu ani rusz. Inaczej scena mi ucieknie.

Zresztą kupiłem używany w cenie Chińczyków, a wygląda nieporównanie poważniej i bardziej elegancko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kraft napisał:

Powoli kompletuję system "D".  Do kupionych parę tygodni temu kolumn dziś doszedł wzmacniacz. Tylko jeszcze nie wiem, co będzie źródłem. Myślałem o mobilnym odtwarzaczu z USB DAC i WiFi w typie Fiio M6, ale ostatnio oferta na tego typu sprzęt zrobiła się jakaś skromna, a to co jest, jest strasznie drogie.

1728370513_181139pop1.jpg.10a1e655dfeb13ef642d9462c426d9ec.jpg

 

Unitra WS 315 :D  bez dwu pokrętełek "D

 

 

edit:

Chińczycy zrzynają od nas... za stary jestem :D więcej nie będę

Edytowano przez gienas
dopisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...