Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

1 godzinę temu, Audio Autonomy napisał:

Jednak z tych kolumn, które dane mi było słuchać, to tylko te z dużymi wooferami dawały efekt swobodnego odtwarzania dołu pasma. Małe przetworniki niestety nie są w stanie tego zapewnić. 

A monitory plus subwoofery? Słuchałeś może takich połączeń?

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rega napisał:

@Wing0 Michał - specjalnie dla Ciebie powiekszenie. Choć to jeden z nizszych modeli Alphy to u mnie sprawuje się bardzo dobrze.

 

IMG_20220416_193519.jpg

Nie wiem jak działa ale wygląda tak jak lubię: solidnie i dostojnie, nadając naszemu hobby już nawet samym wyglądem wyjątkowości i elitarności.

Przy nim większość obecnej elektroniki wygląda jakby projektowali ją ludzie na codzień nie mający z audiofilizmem nic wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DiBatonio napisał:

Ciekawy wniosek.

Miarą "audiofilizmu" jest ilość pokręteł,  czy jakiś inny myk?

Ten myk to jakość wykonania.

14 minut temu, Rega napisał:

@sonique nie będę juz przypominał, że miałeś wpaść na szklaneczkę. Byłaby okazja usłyszeć w akcji.

Cały czas pamiętam. A te zdjęcia, które od czasu do czasu wrzucasz sprawiają, że to nieuniknione. Sprawa rozwojowa i odezwę się w stosownym momencie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sonique napisał:

Ten myk to jakość wykonania.

Ale przedniego panelu?

Bo jak widzę wygiętą blachę w literę C udającą porządną sztywną obudowę, to mam wątpliwości. 

W tym wypadku wolę urządzenia, które mają sztywną konstrukcję, a na górze pokrywę ciężką i grubą.

Takie mam zboczenie 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DiBatonio napisał:

Ale przedniego panelu?

Bo jak widzę wygiętą blachę w literę C udającą porządną sztywną obudowę, to mam wątpliwości. 

W tym wypadku wolę urządzenia, które mają sztywną konstrukcję, a na górze pokrywę ciężką i grubą.

Takie mam zboczenie 🙂

 

O zboczeniach tu nie dyskutujemy, OK?

Mam jeden „klocek” z 1998r i niestety te nowe ustępują mu na całej lini pod względem jakości wykonania. Niektóre nowe (i niestety drogie) mógłbym określić nawet jako tandetne. 

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, DiBatonio napisał:

Najwyraźniej.

A wiesz jak taką budę można ocenić?

Bywa, że cudownie "brzdęka" jak się w nią postuka.

Prosta metoda.

Niestety, to prawda,  że również drogie konstrukcje mają cienką blaszkę wygiętą w C.

To sobie puknij. Może jak pukniesz w kość wygiętą w kształt C to brzdęknie ja pierdziele....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...