Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

13 godzin temu, J4Z napisał:

Duży plus... atoll ma szorstką podbitą średnicę i efekciarską górę gorszej jakości. Dodać w sumie jego bas i wychodzi mi że jest efekciarski... hm a ma opinię spokojnego. 😉

Bo jest efekciarki, tak samo odebrałem IN 300 jako efekciarskie brzmienie,  pierwsze wrażenie WOW.

Np. Moon ma szlachetniejszą górę i mniej spompowany bas, dlatego u mnie padło na Moona, chociaż łaził za mną H90🙂

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2022 o 02:46, J4Z napisał:

Brzmienie klasa, spokoj, aczkolwiek brakuje tego atoll-owego kopa i dociążenia w pewnym zakresie dołu. Unico rekompensuje mi to ładną gładką średnica i wysokimi. Jest nieprzesadne nasycienie i przyzwoita/dobra  czytelność. Budowanie sceny w głąb średnie/słabe, ale za to bardzo fajnie pokazuje rzeczy które mam po bokach siebie. Poprzestawiał mi trochę na scenie. 

 

To jest pierwsza wersja PRIMO na dwóch lampkach?(czaiłem się na nią na olx) Czy Secundo? Mam teraz Due i wrażenia mam takie - scena odwrotnie niż u Ciebie, czyli bardziej w głąb mniej na boki, fajna separacja co się dobrze uzupełnia z Classicami, które pokazują bardziej plamy niż kontury i bardzo fajna średnica. Dołu też bym sobie życzył więcej, ale barwa fajna i szybki bas, czytelny (jak na classici) oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, seba3002 napisał:

Unisona też niedługo sprzeda, zakład 😉?

Tak samo miałem 😀 teraz tempo sprzedaży trochę siadło - po pierwsze bardzo mi się spodobały aktualne kolumny, po drugie długo nie umiałem zdecydować czy lepszy Cyrus czy Hypex (dobre pół roku). 

Choć muszę przyznać że  chętnie bym np Acoustics Energy 509 u siebie posłuchał 😊

Podobnie Kef R5/R500, może jakiegoś Ref-a... 

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dorsz napisał:

No bo tak, wydać kupę kasy na samochód (który traci 20-30% już na wyjeździe z salonu, a po kilku latach nadaje się na złom), to nie problem. 

Ale, kupić porządny sprzęt na lata (a może i dożywotni), to jakaś blokada jest.

A o czym Ty znowu pitolisz? Piłeś, ćpalłeś nie pisz... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, J4Z napisał:

Zgadza się. 

Mi chodziło o sztuczne ustawienie źródeł po moich bokach a nie scenę na szerokość, jak np u Rogera Watersa szczekające psy i telewizor. U mnie jakoś nigdy scena n8e wychodziła poza kolumny. Może jest to wina setupu, akustyki, może tego nie słyszę. Przestałem wnikać. Jest jak jest. 

Ooooo, to słabiutko z tą sceną.🤨 U mnie, czasem (w zależności od utworu i realizacji) scena wychodzi sporo poza sciany pomieszczenia. Myslę, że z lampą będzie lepiej.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...