Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

2 godziny temu, Arko55 napisał:

Po drodze Paweł podrzucił mi ciekawe klocki, na chwilę odpaliłem na słuchawkach posłuchać vs pliki z PCta na ultra tanich słuchawkach w dodatku IO data z zasilaczem była jeszcze zimna ledwo co włączana a już było słychać inny charakter grania, zobaczę na kolumnach bo słuchawki doppy nie urywają i nie dobierałem pod nie wogole toru 

IMG_20230405_155526.jpg.24c377189d8bb34dfbc0ed1130613e30.jpgIMG_20230405_155545.jpg.15dc4223850c137abc181680faf04812.jpg

Co to za producent POWER?

🤨😆😆😆😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lpomis napisał:

W Łodzi takiemu jednemu Tomkowi z forum Audio chyba za dobrze się powodzi i rozdaje swój dobrobyt

To to jeszcze nic ! Pewien Wojtek z Koszalina przytargał do mnie taki miód / nie mylić z pitnym/ , z takim kopem , że cztery dni mnie trzymało ! :) 

19 minut temu, MMarek napisał:

A ja głupi pozbyłem się odtwarzacza CD i takiemu jednemu Tomkowi z Łodzi upłynniłem wszystkie płyty CD

Kurde jaki zbieg okoliczności ! Bo ja akurat ze Słupska dostałem ........ :) Marek , Twój streamer miażdży wszystkie płyty CD .....  i to już samym wyglądem :)  

@lpomis widzisz ? Dopasowali Regę do gabarytów Yamahy , przypadek ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Dopasowali Regę do gabarytów Yamahy , przypadek ? :) 

No faktycznie. Normalnie jakby były dla siebie stworzone :P

30 minut temu, J4Z napisał:

Powiedz coś więcej. Powiedz o brzmieniu i jak łączyłeś.

Łączę za pomocą RCA. Yamaha gra inaczej niż się spodziewałem. W sumie nigdy nie miałem kontaktu z wyższymi seriami tej firmy. Zaskoczyła mnie. Jest bardzo, ale to bardzo spójnie, zero nieprzyjemnych ostrości, ale jak ma być masa i wybrzmienie na wysokich to jest takie jak trzeba. Zdecydowanie dociąża i dodaje nieco mięska. Nie ma żadnego cyfrowego nalotu. Pełna kultura. Jako, że mój wzmacniacz idzie jednak lekko w kierunku rozjaśnienia, to uważam, że Yamaha dobrze się z nim dogaduje.

Niesamowicie działa sterowanie z pilota lub ukrytej klapki. Płyty starsze czy nowsze startują w ułamku sekundy. Nie ma żadnego mielenia w napędzie. Wciskasz numer kawałka i leci od razu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lpomis napisał:

Niesamowicie działa sterowanie z pilota lub ukrytej klapki. Płyty starsze czy nowsze startują w ułamku sekundy. Nie ma żadnego mielenia w napędzie. Wciskasz numer kawałka i leci od razu.

Dzisiaj chwalimy i doceniamy to co kiedyś było oczywistym standardem i nawet tego nie zauważaliśmy.

Po zakupie nowego CD playera doceniłem starego Denona, który za życia nigdy nie otrzymał ode mnie aż tylu ciepłych słów co po śmierci…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, to niektórzy mają farta - ja NIGDY NIC nie dostałem. Przynajmniej w Polsce. Oooo, przepraszam, dostałem od jednej, bardzo miłej osoby podkładki pod szklanki. Zeby nie było, naprawdę ładne i niespotykane.  W kształcie miniatur płyt winylowych. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, J4Z napisał:

Ja dostałem wpie***l, ale też nie za darmo. 

Przynajmniej uczciwy jestes. To sie chwali bo zadko spotykane.

2 minuty temu, lpomis napisał:

@sonique - prawda. Coś w tym jest. Tak sobie akurat czytam recenzję chyba aktualnie topowego odtwarzacza CD od Musical Fidelity. Cena? 15000zł. Nie mam pojęcia jak gra, jak działa sam napęd, ale wystarczą mi te zdjęcia z naszego Audio i już z marszu go nie chcę...

m6scd.jpg.1489cdb30d15fc837670f82d371158b8.jpg

No rzeczywiscie na tyle pieniedzy to to cos nie wyglada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rega napisał:

CD mają to do siebie, ze im mniej wewnatrz tym wyższa cena. Sprawdziłem kilkanascie i TAK było

A szlo to w parze z jakoscia brzmienia?

Oczywiscie ze wyglad nie przesadza o tym jak to cos zagra ale jak potencjalny klient zajrzy do srodka i cos takiego zobaczy - a niewielu z nas jest inzynierami - to mu sie odechce . Mnie by ochota odeszla - patrzac na to oczywiscie - po przesluchaniu moglo by to sie zmienic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rega napisał:

CD mają to do siebie, ze im mniej wewnatrz tym wyższa cena. Sprawdziłem kilkanascie i TAK było

To dotyczy tylko odtwarzaczy. ;) W transportach CD potrafią chociaż trafa zmieścić. Miałem krótko w domu coś takiego. W środku niby pustawo, ale tylko dlatego, że obudowa większa od niejednego wzmacniacza. 15 kilo.  43 × 38 × 12 cm. Wojtek ( @lpomis ) i Adam ( @kaczadupa ) widzieli tego potwora.

obraz.png.b1239afe42a9b8709eff783176e10b77.png

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...