Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Bx5, zgadza się. Miałem je kiedyś, 8-9 lat temu🤔 i wtedy naprawdę grały dla mnie super. Teraz ( kilka miesięcy temu) kupiłem je dla kolegi.... i już zagrały słabo.

19 minut temu, Kraft napisał:

I które najlepsze?

Szczerze nie wiem, nie potrafię tak barwniejsze pisać jak Ty, bez żadnych uszczypliwości. Dali Mentor 2, wszystko było ok. ale wysokie wychodziły przed szereg i trochę za jasne, Amphion Argon 3 ( ale bez S) można było słuchać godzinami ale nie miały tej iskry, jak dla mnie za spokojne. Elac fajne ale, czegoś tam brakowało, chociaż też można słuchać bez zmęczenia. Audium, warte polecenia, dla mnie z tych poniżej najlepsze a Triangle Comète 40th Anniversary.... hmmm, to kolumny nie do słuchania przy książce. Macie tam podane tak dużo informacji, wszystko słychać, nawet komara który wleciał do studia 😉 i nie kłujące po uszach przy tym ale ogrom detali może niektórym nie przy paść do gustu. Są tam na fotce moje stare Wilson Benesz atc, niestety słuchałem na nich chyba 5 lat i chęć poszukania czegoś nowego zwyciężyła..... Zaczęły mi się nudzić.... i dopiero po sprzedaży trochę żal się zrobiło. Czasami może nie trzeba szukać na siłę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrody uzupełnione o głośniki wysokotonowe AMT. Jest tak jak pisałeś @Rega - zaczynasz od kolumn jednodrożnych, a kończysz na trzech drogach :) 

Póki co wysokotonówki zamontowane są prowizorycznie na samej górze, bo nie chciało mi się wycinać nowych dech, a chciałem żeby głośniki już się wygrzewały. Muszę jeszcze pomyśleć jak i w którym miejscu je umieścić. Może jakiś falowód? Zobaczymy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misiekx napisał:

@stach_sFb1i.... To "i" robi różnicę.... Ale prawie bingo 👍

Miałem Audiumy dość długo bardzo bardzo dobrze wspominam :)

23 godziny temu, elektron6 napisał:

Marantz CD-16 tym razem limitowana wersja exclusive podobno w tej konfiguracji wyprodukowano 300szt odtwarzaczy. Ta wersja to twin Dac - 2x tda1547 czyli mamy dużo lepszą liniowość. Wykonanie naprawdę solidne z trwałym i dostępnym laserem serii cdm4/xx. 

IMG_5464.jpeg

IMG_5465.jpeg

IMG_5466.jpeg

IMG_5467.jpeg

IMG_5468.jpeg

Miałem tego potworka niesamowity czołg, brzmieniowo mnie nie porwał :) jakoś Meridian mi bardziej pasował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...