Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Obecny system 9.11.2023r :  
stereo-Tidal:  Lumin D3, Hegel H190, Audiovector QR5 
Kino domowe-Netflix : Onkyo 969 + kolumny Mission  do Surround + sufitowe CELO5, centralny JAMO100 + Qr5 oczywiście jako fronty  HT ... (wywaliłem subwoofer żeby mi nie zaburzał i kolidował dzwiękowo z Qr5 i estetycznie.., )  :)  

Teraz jestem naprawdę bardzo zadowolony z  obecnej konfiguracji. 

Dokupiłem  ostatnio kable Ricable Magnus Speaker MKII do głośników frontowych  a jako interconector XLR zakupiłem NEOTECH 1220 z wtyczkami też tej firmy. Bardzo czysto i dynamicznie gra teraz całość.
Miłego wieczoru. :) 

Fotka z dziś:
aaaaaa2.jpg.26d3a32cf7693059e7839fe1e3c23612.jpg

Edytowano przez Marek333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PanKlor napisał:

Kreatywne ustawienie głośnika centralnego ;)

Hi hi, bardzo kreatywne bo nigdzie mi nie wchodzi, pod TV za mała wysokość a i tak oglądam Netflixa szczątkowo w stosunku do słuchania z Titala więc nie boli mnie to jakoś specjalnie.

6 godzin temu, Dedal napisał:

Hegel + Audiovectory no,no

A bawiłeś się z wysunięciem tych kolumn ?

I z ciekawości wepchnąć coś tłumiącego w ten prawy róg, nie wiem jak lewy . Pzdr 

Nie wiem czy to dobrze te ho ho  :)   ale gra bardzo  dynamicznie i z oddechem nareszcie i bez pogłosu zupełnie ... tym razem (QR5)  Nawet nie potrzeba wygłuszeń. Stopki i kabel spowodowały dokłądny bez bez echa oprócz oczywiście dobrze dobranego modelu wielkościowego kolumn.

7 godzin temu, AudioTube napisał:

Gratki👍
Gratuluję sobie kolejnego zadowolonego kolegi.

U mnie łysina w świetle także lśni😃

Na podłodze to dechy? Czy inny materiał?

 

A dzięki, dzięki :) 

No cóż nasze łysiny lśnią jak lampy w Twoim avatarze :)  Mają moc ! ;) 
Parkiet połysk egzotyk chyba KayaKuku - zapytałem żony i jakoś tak to nazywa się o ile nie przekręciłem, ale mamy go z 12 lat i nadal bardzo ładnie wygląda - w rzyczwistości jest o kilka tonów ciemniejszy jak ciemna, mocna herbata odcień. 

 

Edytowano przez Marek333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega zmieniał już 5 razy kolumny dla siebie. Nic w tym dziwnego. 

1 godzinę temu, MMarek napisał:

Bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że w audio słuchanie muzyki to aspekt wtórny, najważniejsze są zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :)

Zarabia na życie jako projektant, konstruktor między innymi kolumn. Malutkich, wielgaśnych, no różnistych. Każdy model inny, a ich było już może nawet grubo ponad setka. Nie wiem, a może i więcej. 
 

I jak my Maluczcy audiofile mamy tego nie robić/zmiany, skoro nawet on nie potrafi na dobre być zadowolonym. 
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...