Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

2 godziny temu, Asia napisał:

Kurczę, jednak wygląda na to, że humor nas opuścił wraz z użytkownikiem J4Z i jego wszystkimi wpisami?!

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego kroku kolegi J4Z i do momentu

 

1 godzinę temu, gienas napisał:

Wątek humoru może dyrekcja z backupu przywrócić...

Przywrócenia go przez @Redakcja AUDIO założyłem kontynuację…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie zamurowało. J4Z poprosił o usunięcie konta, jednak ja zawsze przerabiam profile na anonimowe, tak aby posty zostały, a nick widniał jako gość. Dowiem się, czy da się coś zrobić. Kiedyś niechcący usunęłam jakiś temat wraz z postami-spamami i chyba nie udało się tego cofnąć. Kurcze :( Zaraz to zgłoszę.

➡️ Czy jest ktoś, kto wie, którego dnia w temacie Humor był dodany ostatni post? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Czy jest ktoś, kto wie, którego dnia w temacie Humor był dodany ostatni post? 

Wydaje mi się, że to był wpis @MarcKrawczyk chyba w poniedziałek 17.07 (że w życiu warto być systematycznym 😉).

4 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

@Redakcja AUDIO ale czy komuś przeszkadzać bedzie jesli temat "humor" bedzie bez poprzednich postów? Myślę ze jesli juz musi być ten temat, to przeciez może zacząć sie od dziś.

To pomyśl jeszcze raz. Skoro Ciebie nie interesuje to po co zabierasz głos?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Asia napisał:
4 godziny temu, Chyba Miro 84 napisał:

@Redakcja AUDIO ale czy komuś przeszkadzać bedzie jesli temat "humor" bedzie bez poprzednich postów? Myślę ze jesli juz musi być ten temat, to przeciez może zacząć sie od dziś.

To pomyśl jeszcze raz. Skoro Ciebie nie interesuje to po co zabierasz głos?

No właśnie, nie można tak . J4Z to jest/był ciekawy i wartościowy  użytkownik tego forum, przynajmniej dla mnie. Pomijając ostatnią dyskusję o gumowych zaślepkach, pamietam J4Z sprzed lat kiedy gadaliśmy o innych rzeczach (wtedy byłem @JohnDoe) i zawsze przyjaźnie rozmawiałem z J4Z.

Nie wiem co ostatnio nawywijał J4Z, nie jestem tu co dzień. Każdemu z nas zdarzają się trudne dni na forum ( i pewnie w życiu). 

@Chyba Miro 84 pomyśl spokojniej czasem. 

Edytowano przez Bebop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

@Redakcja AUDIO ale czy komuś przeszkadzać bedzie jesli temat "humor" bedzie bez poprzednich postów? Myślę ze jesli juz musi być ten temat, to przeciez może zacząć sie od dziś.

 

2 godziny temu, Asia napisał:

To pomyśl jeszcze raz. Skoro Ciebie nie interesuje to po co zabierasz głos?

 

1 godzinę temu, Bebop napisał:

No właśnie, nie można tak . J4Z to jest/był ciekawy i wartościowy  użytkownik tego forum, przynajmniej dla mnie. Pomijając ostatnią dyskusję o gumowych zaślepkach, pamietam J4Z sprzed lat kiedy gadaliśmy o innych rzeczach (wtedy byłem @JohnDoe) i zawsze przyjaźnie rozmawiałem z J4Z.

Nie wiem co ostatnio nawywijał J4Z, nie jestem tu co dzień. Każdemu z nas zdarzają się trudne dni na forum ( i pewnie w życiu). 

@Chyba Miro 84 pomyśl spokojniej czasem. 

Odnoszę wrażenie ze sie nie rozumiemy. Nie piszę o @J4Z, tylko o temacie, ktory mozna kontynuować. W końcu to Tylko temat z dowcipami, chyba nikomu nie bedzie przykro że przepadło trochę memów itp.

Zresztą zauważyłem właśnie że powstała kontynuacja "od zera".

 

2 godziny temu, Asia napisał:

po co zabierasz głos?

Chociażby dlatego ze jestem uzytkownikiem forum tak jak Ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tylko humor, ale było trochę fajnych żartów, szczególnie powiązanych z audio, wrzucanych przez Marcina. Zresztą tak jak napisałam, skoro pytamy o ten to chyba jakoś  nam zależy?

Ola nie bez powodu pozostawia wpisy osób, które już nie chciały mieć konta.  Zniknięcie twórczości jednej osoby pociąga za sobą zniknięcie wpisów innych osób lub pozostają one bez kontekstu bo nie wiadomo o czym i do kogo ktoś pisze. A J4Z trochę wpisów popełnił.

* Wątek o zaślepkach też zniknął 😉.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwał swoje tematy, potem usunłą konto, dlatego taka sieczka wyszła... :)

Szkoda bo faktycznie dyskusja w której brał udział traci kontekst  ->  dotyczy każdego kto usuwa swoje wpisy/tematy.

14 godzin temu, Asia napisał:

To pomyśl jeszcze raz. Skoro Ciebie nie interesuje to po co zabierasz głos?

Ale tu dlatego jest tak jest ;) bo każdy kto nie wie ale się wypowie  :D  ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...