Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

5 minut temu, Rega napisał:

@KrólKiczuCzegoś słuchałem, ale to było dość dawno (przynajmniej 7-8 lat wstecz) i nie wiem nawet czy to były albumy z muzyką filmową. Poza tym słuchałem wtedy przy lampce (niejednej), a wtedy wszystko bardzo się podoba😉 , tyle że niczego nie słucha się dokładnie. Niestety, później już nie miałem okazji. 

https://tidal.com/album/2570791

Polecam ten album. To składanka z kilku pierwszych jego płyt. Bardzo ładna i nostalgiczna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Proszę bardzo. Te są podobne.

 

IMG_20230702_201440.jpg

Mam wszystkie. Podobne zespoły? Podobna muzyka? 

35 minut temu, Rega napisał:

@KrólKiczuA ja polecam szczególnie doskonale zrealizowany Kill to  get Crimson. Moja wersja jest dwupłytowa i druga płyta(DVD) to relacja ze studia nagraniowego gdzie można zobaczyć z jakim zaangażowaniem Mark Knopfler podchodzi do jakości nagrywanej płyty.

IMG_20230702_204243.jpg

Zgadam się ona jest świetnie zrealizowana. Pierwszy utwór jak mark zaczyna śpiewać oktawę wyżej. Aż ciery przechodzą po człowieku. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonique Ten ostatni utwór którego słuchaliśmy, to był numer 2 z absolutnie genialnie nagranej płyty "Flux", norweskiej śpiewaczki operowej Elisabeth Karsten. Album jest też w wersji anglojęzycznej, której ja jednak nie polecam.

No i sprawdź koniecznie zupełnie mało znaną w Polsce, węgierską grupę DJABE. Ich moim ulubionym albumem jest relaksujący "Back to Sardinia", ale słuchaliśmy tego:

Dzięki, za spotkanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj tego. Ta płyta jest niczym Kind of Blue w muzyce metalowej.

Nie dla neofitow. Nie słuchajcie tego. Fanom Diany Krall i Marka Knopfera zakaz wstępu.

Screenshot_20230707_212020_BubbleUPnP.jpg

W oryginale na tej płycie był wydrukowany kozioł w kolorze kanarkowym. Miał być złoty ale... budżet Nie pozwolił. W późniejszych wydaniach okładka była już czarnobiała. Płytę nagrano w garażu. Album ten do tej pory świetnie się sprzedaje. Można? Można. Dobra muzyka broni się sama.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...