Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Hej.  Trochę nie w temacie, ale kieruje mną desperacja :) 

Szukam piosenki już dobrych kilka lat. Ściągnęłam ją chyba z jakieś stronki może chomikuj (wiem, wiem nie można :)) ) . Nie ma tej piosenki na kanale YouTube. może to jakis remix był.. Śpiewała kobieta. Zaczynała się wolniej, a potem coraz szybciej haha  

Tekst mniej więcej: You and I will be together every day and night, every time, we can fly.... Whenever you call me (teraz odpowiadał mężczyzna) I'll be there, Whenever you need me (znowu mężczyzna) I'll be there.

 

Błagam o pomoc :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskanujemy z polskiego parkietu tylko po to żeby wskoczyć na niemiecki.

 

5 minut temu, misiekx napisał:

Jak wyłączyć fonię to można posłuchać 😉

Oj nie spinaj już tak pośladków i nie udawaj osluchanego i gardzącego disco ;). Tutaj wszyscy poznają doktoryzuje się, przeżywają, a jak dotkniesz klasyki to eeee, yyyy, ekm.... ja slucham jazzu i Diany ;). To też disco tylko dla starszych. W domach spokojnej starości na dyskotekach Jazz leci ;)

Jak zresztą słusznie Misiek zauważyłeś w/w teledyski zawierają nie tylko estetyczne elementy soniczne.

No i klasyk klasyków, cream de la creme.

https://m.youtube.com/watch?v=IY5Ejus6kgc&list=RDaV48FPTKmG0&index=1&pp=8AUB

To od razu przypominajka. Swego czasu hicior

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać reklam z Mr Oizo Levisa. To też kawał dobrej popkultury.

 

 

Pewnie zachodzicie w głowę. Wtf skąd to się wzięło. A stąd :)

 

 

A to już rok 78 kiedy ta muzyka nie była już czymś szokującym, a na koncerty Kraftwerka ciężko było się dostać. Esencja muzyki. Zaraz obok J S Bacha.

 

Początek nowego nurtu muzycznego. To coś baaardzo zadko się zdążającego. Podobno wszystko już wymyślono. Czy napewno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...