Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

Dnia 10.02.2022 o 14:52, seba3002 napisał:

np sytuacja z amlitunerami KD, których brakuje na rynku pierwotnym. 

Zerwał się łańcuch dostaw przez często idiotyczne zagrania polityków dotyczące koronki i załam się rynek nie tylko samochodów, ale i audio. Nie dotyczy to tylko amplitunerów. Katowicki Top Hi-Fi, jak byłem pod koniec stycznia wyglądał niemal jak ogołocony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fisher to nic specjalnego - to znaczy fajnie wygląda ale w środku to już typowa tandeta Sanyo (prosty przedwzmacniacz na NE4558 i końcówka mocy na hybrydzie STK). Cena 1000 zł ? swego czasu taki sam zestaw ale z magnetofonem, timerem. oryginalną szafką rack sprzedałem a w zasadzie pozbyłem się za 800 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Szajs.

O i to jest konkret ! :)

Dużo co prawda takich paczek nie słuchałem. Martin Logan , Zeta Zero Orbitale , MBL i jakaś dziwna w Sobieskim na AVS, ale nazwy nie pamiętam , bo wszedłem po z boxu. Z pewnością jest to dźwięk efektowny , dający dużą przestrzenność ale nie mogę się pozbyć wrażenia , że trąci sztucznością na kilometr. Dla mnie szczytem sztuczności była prezentacja kolumny Zeta Zeto , stereofonicznej sztuk 1. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...