Skocz do zawartości

Czy audio-voodoo to voodoo?


Gość

Recommended Posts

Wszystko jest kwestią skali:) czy zmiana i zakup danego bajeru zmienia w zestawie dużo, bardzo dużo czy jest to kosmetyka? (przykład - zmieniamy kolumny na inny model i wiemy iż kazdy jeden model zagra innym dźwiękiem i różnice są z reguły grube:). Jeśli ktoś wydaje grubą kapuchę na kosmetykę to ok ale to już chyba bedzie vooodoo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 611
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

O tej specjalnej frezarce do pyt CD już kiedyś wspominałem, że takowy "patent" istnieje. Co do flamastra, to podobno musi być zielony kolor, tak czytałem, hehe. 

W innym wątku, pt. " Null test - program Audio DiffMaker" podałem link do wyników null test płyty z flamastrem i bez. Różnica nawet jest słyszalna ale nie mam pojęcia jak naprawdę działą ten program i czy to nie lipa. 

932018063_Screenshot(102)_LI.thumb.jpg.c3181a29f2bade8dc093fddefe724d5e.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JohnDoe napisał:

O tej specjalnej frezarce do pyt CD już kiedyś wspominałem, że takowy "patent" istnieje. Co do flamastra, to podobno musi być zielony kolor, tak czytałem, hehe. 

W innym wątku, pt. " Null test - program Audio DiffMaker" podałem link do wyników null test płyty z flamastrem i bez. Różnica nawet jest słyszalna ale nie mam pojęcia jak naprawdę działą ten program i czy to nie lipa. 

932018063_Screenshot(102)_LI.thumb.jpg.c3181a29f2bade8dc093fddefe724d5e.jpg

 

Mózg chyba robi nas w bambuko.

Pytanie jakiego koloru jest ta sukienka?

Teraz to dopiero bedzie jazda. ( poklocilem sie z żoną o to zdjecie).

Screenshot_20200511-231902_One UI Home.jpg

To zdjecie to dowód jak bardzo latwo nam jest w cos uwierzyć. Tak samo jest z audio-voodoo.

Ja widzę niebieską i brązowa/czarną koronkę.

A wy????

Zona stwierdziła ze jest biała z złota koronką... buhaha

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubakk napisał:

No ja widzę białą ze złotą koronką 

PS: pamiętaj żona ma zawsze rację , dzięki temu doznasz Świętego spokoju :D  

Heh nie nooo, naprawde? To pokaż to teraz żonie i dzieciom jesli są...

Ktoś jeszcze widzi inaczej???

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kubakk napisał:

Czemu zmieniłeś fotkę ? Początkowo była biała ,a teraz niebieska :P 

Nie zmienilem. Wlasnie na tym to polega. Mózg nie moze sie zdecydowac co tak naprawde widzi i zdarza sie ze w ciagu dnia raz widzimy niebieska z czarnym a raz białą z złotym.  Tak moi drodzy. Ta sukienka ma tylko dwie opcje i obie sa Poprawne!! Skoro mózg potrafi takie omamy wzrokowe nam serwować to co dopiero z dźwiękiem...

Pozdrawiam wszystkich slyszacych bezpieczniki ,podstawki pod kable, i co tam jeszcze dusza zapragnie....

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma (czy też sklep) LessLoss oferuje High-End kabelki oraz inne magiczne pudełeczka. Między innymi kondycjoner pola otoczenia (?) o nazwie Blackbody!!!   Pudełeczko potrafi niwelować fale magnetyczne, wibracje i w ogóle to..... wszystko potrafi. Nie doczytałem bo to wyższa szkoła jazdy. Domyślam się, że najlepiej kupić kilka żeby uzyskać pożądany efekt.

A ja gupi jakieś marne kuleczki żelowe kupuję, haha!  😆

https://www.lessloss.com/blackbody-p-200.html

852938478_Screenshot(113).thumb.png.f70ed082ce8f7e9b959da8f25d5c1d23.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde JohnDoe , Ty nie wstawiaj takich rzeczy!  Przeczytałem opis i poczułem się jakiś taki ....mały , no normalnie jak bym dopiero wczoraj z drzewa zszedł. To ja tu właśnie skończyłem upychać kawałki gumy pod przedwzmacniacz , a tu popatrz Pan , ludzie już takie rzeczy robią. Normalnie bez psychoanalityka się nie obędzie , a jest kryzys , a to nie tania usługa Panie i jak tu żyć ? :)    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2020 o 10:56, JohnDoe napisał:

Firma (czy też sklep) LessLoss oferuje High-End kabelki oraz inne magiczne pudełeczka. Między innymi kondycjoner pola otoczenia (?) o nazwie Blackbody!!!   Pudełeczko potrafi niwelować fale magnetyczne, wibracje i w ogóle to..... wszystko potrafi. Nie doczytałem bo to wyższa szkoła jazdy. Domyślam się, że najlepiej kupić kilka żeby uzyskać pożądany efekt.

A ja gupi jakieś marne kuleczki żelowe kupuję, haha!  😆

https://www.lessloss.com/blackbody-p-200.html

852938478_Screenshot(113).thumb.png.f70ed082ce8f7e9b959da8f25d5c1d23.png

 

Jak bardzo trzeba być naiwny/zdesperowany by kupić coś takiego. Hmmm zawsze mnie to zastanawiało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kubakk napisał:

Jak zaczyna się kupować takie gadżety to czas aby znaleźć inne , dodatkowe hobby ;)

Takie gadżety przy sprzecie za kilka baniek to jeszcze mozna probowac zrozumiec bo gosciu ma wszystko naj.... i nie ma jak poprawić a chec udoskonalen sprzetu naciska na szyszynkę. Żal natomiast gdy rozglada sie za czyms takim przecietny człek z sprzetem niskich albo srednich lotów.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubakk napisał:

Zamiast takich gadżetów lepiej wejść w hobby "degustatora" whisky , rumu , koniaku itp. :D do tego cygaro i odbiór muzyki będzie elegancki :P  

 

Nieeee, no co Ty? Z jednej skrajności w drugą? Ale właściwie to i jedno i drugie sprawia przyjemność użytkownikowi. Może najwłaściwsza byłaby propzycja Tomka i trzeba by się było umówić na jeden seans psychoanalizy. Nie powiem, że na konkretną wizytę u psychiatry☺️

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ktoś będzie chciał sobie skroić płyty cd (przed zamalowaniem rantów), nie musi się uciekać do domowych sposobów, bo jest na rynku przyrząd (nie jeden zapewne) - Cd sound improver.

www.rcm.com.pl/?action=oferta&fid=audiodesk&L0=audiodesk&L1=nn&of=0

Jeżeli ktoś z forumowiczów kupi, będzie można samemu sprawdzić czy to gra. Dajcie znać jak by co. 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...