Skocz do zawartości

Bowers & Wilkins 706 S2 - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

22 minuty temu, Kraft napisał:

Wyszła nowa seria 700-setek. Model 706 aranżacją przedniej ścianki przypomina teraz 606-tkę. Ma podobnie dosunięty tweeter do górnej krawędzi obudowy (mniejsze odbicia?). Przykład, że niższe serie bywają czasem dawcą rozwiązań dla modeli droższych. Mi się podobają.bowers-wilkins-706-s2-bl.png.c3e64b94f2da26526df6cffa8f64b903.pngB-W-606-S2-Anniversary-Edition-czarny.jpg.85462652829c8ee9f3bb62a1b08f217b.jpgKolumna-B-W-706-S3-czarny-polysk.jpg.23c87a779d582e3446d69882a211c62a.jpg

 

Mi się bardzo podobają. Po nijakim wzorniczo poprzedniku, duży krok do przodu. 

BW_706S3_Sharper_Detail_Desktop.thumb.jpg.7f83eba1520c3a84c7c4d136fdd239cc.jpg

 

700 to ta seria, którą skrytykował Audiowit? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten model z całej serii najładniejszy i dokładnie w tym wykończeniu ( 705s3 ). 

 

IMG_20221101_105437.jpg

3 minuty temu, Adi777 napisał:

Ciekawe, jakby zagrały elektronikę z dużą ilością niskiego basu i muzykę organową

Może kiedyś się sprawdzi (Founder), wszystko co ma bardzo rozdzielczą górę pasma i neutralną średnicę jest u mnie obecnie mile widziane.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adi777 napisał:

69Hz? 

Ja bym się tym nie sugerował. Kefy ls50 też na papierze nie schodzą zbyt nisko, a w rzeczywistości basu mają całkiem sporo.

23 minuty temu, moss napisał:

Do muzyki organowej jak to nazwałeś, to bardziej niż lipa.😃

Wydaje mi się (chociaż nie słucham), że do takiej muzyki monitory w ogóle średnio się nadają. Chyba, że jakieś wielkie krowy pokroju kef r300 albo buchardt s300.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Znam które trafiają do mas bo są pod nie robione, ale nie do każdego. 

To manufaktury muszą rzeczywiście uważać aby nie sprzedać zbyt wiele i nie paść ofiarą własnego sukcesu. Tylko ile maksymalnie można sprzedać aby jeszcze nie być producentem dla pospólstwa? Ech, te meandry marketingu.😉

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, seba3002 napisał:

Ja bym się tym nie sugerował. Kefy ls50 też na papierze nie schodzą zbyt nisko, a w rzeczywistości basu mają całkiem sporo.

Wydaje mi się (chociaż nie słucham), że do takiej muzyki monitory w ogóle średnio się nadają. Chyba, że jakieś wielkie krowy pokroju kef r300 albo buchardt s300.

Ilość mierzymy w dB. ( czyli Twoje określenie sporo)

A zakres czestotliwosci w Hz ( czyli Twoje nisko )

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzesiek202 napisał:

Tylko ile maksymalnie można sprzedać aby jeszcze nie być producente

Zapytaj w Pylon Audio, oni chyba zaczynali jako mała manufaktura. Powini znać odpowiedź na twoje pytanie.🤔

4 minuty temu, audiowit napisał:

A zakres czestotliwosci w Hz ( czyli Twoje nisko )

Ja bym napisał inaczej

Usłyszeć bas to jedno, a usłyszeć i poczuć to drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B&W mogą się podobać, lub nie. Dyskusja na temat wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą jest bez sensu. Nie zgadzam się natomiast z przylepianiem im łatki "produkt dla mas". Dlaczego? Bo są popularne ->dlaczego? - bo się sprzedają -> dlaczego? bo są dla mas... Pokrętna ta logika.

@Asia Dla mnie B&W gra w dość podobnym stylu do Focali Aria. To również otwarty dźwięk z bardzo wyraźną górą i lekkością. Sądziłbym, że bardziej Ci "podejdą".

Aha i jeszcze jedno: magicznego pyłku nigdy nie jest za wiele 🤪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...