Skocz do zawartości

Bowers & Wilkins 603 - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

2 godziny temu, MobyDick napisał:

Technika zdecydowanie poszła do przodu i jakość kolumn jest obecnie lepsza.

co ty piszesz:/ jak do przodu, kiedy parametry kolumn są gorsze.

 

2 godziny temu, MobyDick napisał:

Nie można jednak porównywać kolumn które wtedy były bardzo drogie

ceny porównywalne do obecnych o których tutaj piszemy, było kilka udanych polskich kolumn w cenie niższej i lepszych parametrach i jakości. Teraz są ceny szalone nie adekwatne do jakości i parametrów, i tak porównując to jak by technika poszła w las:$

 

2 godziny temu, MobyDick napisał:

Ale o gustach się nie dyskutuje.

o tym nie będę dyskutował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ o dźwięku nie mogę jeszcze pisać (trwa wygrzewanie zgodne z instrukcją), to wrzucam filmik pokazujący szczegóły budowy 603-jek, m.in. ich zwrotnice.

 

A przy okazji drugi, modelu 702, który właśnie zakupił kolega @Remi Franek. Znajdźcie szczegóły, którymi różnią się te dwie konstrukcje;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że aby zakład miał sens, ktoś musi obstawić "Tak". Inaczej nie będzie z czego wypłacać nagrody;)

A tak swoją drogą, to nie wiem, jak odbierać te wasze obstawiania. Uważacie, że jestem zbyt wyrafinowanym audiofilem, by mogły mnie przekonać takie kolumny? Czy może macie mnie za takiego amatora, co nie pozna się na ich klasie, który nie poznałby dobrego dźwięku nawet gdyby ten podszedł i ugryzł go w tyłek?

Edit: ktoś jednak obstawił na "Tak".

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karol64208 napisał:

Tak, stawiam na  nie:)

Kraft to meloman, który szuka dźwięku:D

Pierwszy raz się z tobą zgadzam 😩

Też stawiam na nie.

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Pewien rosyjski oligarcha zamówił dla swojej córki różowe :) .

Nie sprzedadzą później 😛

1 godzinę temu, Ars_Poland napisał:

Właśnie dostałem świetną ofertę na te czarno-białe Nautilus 801. Sprzedawca nie pozwolił mi ich słuchać, ale obiecał, że brzmią jak sen😂😂😂

To tak dla poprawienia humoru przed ostateczną recenzją 😉

20200605_104805.jpg

Kiler joke!!! 

34 minuty temu, kaczadupa napisał:

Oczywiście, że NIE ZOSTANĄ. 

Ale mamy jedną osobę która mówi że zostaną. czyli na razie mamy ile trzy do jednego czy cztery do jednego.

1 minutę temu, Kubakk napisał:

Myślicie ,że Kraft lubi jedynie testować ? Od lat wspominam ,że powinien bloga założyć.

PS: 5 stron i 0 info jak to gra , zgłaszam temat do moderatora jako spam

Hahaha

Dlatego właśnie lubię piątki ludzie mają naprawdę dobre podejście do tematu. na luzie bez spinki. Plusik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kubakk napisał:

Myślicie ,że Kraft lubi jedynie testować ?

A właśnie, że nie lubię. Pisałem o tym już parę razy. Testowanie jest strasznie nudne. Niestety, nie ma chyba innej możliwości, żeby znaleźć swój najlepszy dźwięk, a na tym nam przecież zależy. Ta cała otoczka to właśnie po to, żeby było ciekawiej, żeby nie umrzeć z nudów. Tli się też może dodatkowo nadzieja, że jak się to wszystko opisze, to może komuś się to przyda, albo przynajmniej ktoś będzie miał rozrywkę i czas przeznaczony na testy będzie mniej zmarnowany.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...