Skocz do zawartości

Spotify, Tidal, Deezer


Johan

Recommended Posts

Dnia 25.02.2021 o 18:45, Fafniak napisał:

a kto pisze o krótkich?

Do wyboru do koloru mogą być i długie wazne żeby "ślepe"  i wtedy "ja słyszę" nabiera nowego znaczenia🤣

A swoja drogą wielu "słyszących wszystko" deklaruje że wolą krótkie próbki i szybkie przełączanie. 

ale za to 🤣

155247949_3774919922567419_8411153570592

Jestem w stanie usłyszeć zmiany jeśli byś podmienił platformę czarną z biała. Ale gdybyś mnie zechciał zrobić w koko i zamiast podmianki wyrzuciłbyś jedna platformę to bym poległ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Przebrnąłem z zaciekawieniem przez cały ten wątek. Jutro najprawdopodobniej stanę się właścicielem streamera CA CXN 2, posiadam tidal hifi w abonamencie w sieci komórkowej i telefon z Androidem.
Moje pytanie - jakim sposobem słuchać z serwisów streamingowych, żeby uzyskać najlepszą jakość dźwięku? Chodzi mi czy przez chromecast'a, czy przez funkcję tidal connect itdd., czy to nie ma znaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Odpaliłem właśnie miesięczną wersję próbną Deezera.

Moja Yamaszka WXC 50 elegancko strumieniuje muzyczkę , sterowanie odbywa się przez musiccasta w telefonie.

I teraz pytanie do znawców materii. Czy jest jakaś opcja, aby ,podobnie jak ma to miejsce w przypadku Spotify, wybierać kawałki przy pomocy laptopa ? Bo nie ukrywam, że jest to świetna sprawa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to ściągnąłem. Nie działa w taki sposób o jaki mi chodzi.

Ale chyba już wiem,że nie zadziała. 

Bo gdy miałem włączony w tle telewizor, to pojawiła się ikonka połączenia poprzez Chromecasta z..... telewizorem właśnie.... :( No i z tv się połączyłem i mużę odtwarzałem...hm...

Z Yamaszką tak się nie da. W przypadku Spotify ,w laptopie pojawia się ikonka wyboru urządzenia, wybieram Yamaszkę i muzyka jest strumieniowana bezpośrednio do Yamaszki , a sterowana jest tylko z laptopa.

Podobnie jak z Deezerem  było z Tidalem. też nie można było sterowac lapkiem. 

 

Podobnie sprawa ma się z aplikacją w smartfonie.

W przypadku Spotify apka załatwia sprawę. Wszystko obsługuję przy pomocy aplikacji. 

W przypadku Deezera jak i Tidala, poprzez apkę mogę słać muzę Airplayem lub BT.

Jeśli strumień ma iść bezpośrednio do streamera, to musze to robić przez Musiccasta, a tam zarówno Deezer jak i Tidal ,są dużo słabsze, mniej czytelne, skromniejsze.

Spotify jest takie samo w apce jak i w Musiccaście.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...