Skocz do zawartości

Co z tym fantem zrobić...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To tylko obawa czy tam troska jak kto woli. Wszyscy zainteresowani zabrali już chyba głos, jak nie w tym to w wielu innych podobnych wątkach i szkoda zdrowia na dalsze bicie piany. Autor szukał kabli, znalazł, usłyszał ewidentnie różnicę choć jej nie udowodnił. Ja akurat nie potrzebuje dowodu. A co do Twojego zapytania - dla mnie wątek mógłby zostać zamknięty na wieki. Zostawienie go otwartego od słowa do słowa, efekt kuli śniegowej, może rozpętać kolejną burzę.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko :)

4 minuty temu, Amarok napisał:

Myślę, że temat do zamknięcia, ale nie do usunięcia, co najwyżej do usunięcia jest parę wpisów nic nie wnoszących. 

Znajdź tam nic nie wnoszące wpisy...

Każdy ma swój punkt widzenia i dopóki nie wyzywa kogos lub obraża jest wszystko ok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JaZz napisał:

Nie zamknąć, usunąć zbędne posty,  a dzika przegonić. Nic skomplikowanego... 

Wedlug niektorych to co tam napisalem jest nielogiczne jak np. Łączenie elementów z roznych zakresów cenowych. Był sprzeciw i musiałem "przekierować" osobe do bardziej doswiadczonej odemnie. Wiadomo....  jak w takim razie dokonac selekcji co usunąć??? Jesli np. Usunąć "tamten" wpis to będę zły.

Nikt nikogo nie obraził wiec moim zdaniem nie przeganiamy nikogo a temat do zamkniecia, ale niech "wisi" na forum.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wspominany @Dzik odezwał sie raz czy dwa razy z czego nawet za bardzo temat nie przeszedł w "tamtym" kierunku wiec nie wiem skąd wciąż te "wjazdy" na osobę @Dzik??? Tzn. Wiem... (podejrzewam) ale wole to zachować do siebie. 

Chyba troche pomoglismy Redakcji i Roro w tym co z tym fantem zrobic...

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie. Po co w ciekawy wątek wtrącają się ludzie " z misją ".

Ja się cieszyłem, bo jakoś przez 2,3 dni wątek był niezauważony, aż nagle... 

Odechciewa się pisać.

To samo w wątku z kablem zasilającym diy. Jest szansa wlac trochę światła i zaraz jest atak. 

Może warto podtrzymywać wątki, które mają coś wspólnego z dobrym dźwiekiem, a nie tylko z ... może powiem dyplomatycznie... nienajgorszym :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda kabli nie słyszę, ale chętnie wątki o nich czytam. Czasem można czegoś ciekawego się dowiedzieć...aż do czasu gdy

5 minut temu, audiowit napisał:

 Po co w ciekawy wątek wtrącają się ludzie " z misją ".

@JaZz :91_thumbsup:

17 minut temu, JaZz napisał:

 są tematy w których można się spierać: audio voodoo, audio critic. Po ch*j się wpierdalać w temat gdzie dyskutują sobie spokojnie ludzie słyszący?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Chyba Miro 84 napisał:

Każdy ma swój punkt widzenia i dopóki nie wyzywa kogos lub obraża jest wszystko ok..

Ale kpina i drwina są ok?

12 minut temu, audiowit napisał:

w ciekawy wątek wtrącają się ludzie " z misją ".

Każdemu wolno, jasna sprawa. Tylko jak zawsze wpada Funkcjonariusz Wizytuj (skrót od: Wizytuj Niewiernych z Wyjaśniającymi Broszurami)* i karmi tą samą wiedzą po raz kolejny to wiadomo jak to się kończy. Tym bardziej, że nie widać równej aktywności, nie mówiąc o zapalczywości w innych tematach niż te, które mają nawracać zbłąkane owieczki.

* Straż miejska Ankh Morpork Terry Pratchett

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie poczytać i pośmiać się nad marnością tego świata. Wielka szkoda, że choroba przedwcześnie zabrała autora. Chciałabym przeczytać co ma do powiedzenia o naszych obecnych czasach.

Jeden z (nowych) użytkowników napisał coś co mnie bardzo uderzyło : to forum internetowe czyli wszystko co napiszą to jeden wielki atak i trzeba być na to gotowym (taki mniej więcej był sens). Cieszę się, że to nie jest moja wizja świata.

Zauważyłam też, że jak emocje sięgają zenitu to w przypadku facetów pojawiają się sugestie o tyłku (luzowaniu albo wkładaniu czegoś).
W przypadku kobiet ostateczne pognębienie to sugerowanie okresu lub menopauzy.

Dziwne, nie sądzicie ?

Może świat byłby lepszy bez internetu.

 

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Asia napisał:

Jeden z (nowych) użytkowników napisał coś co mnie bardzo uderzyło : to forum internetowe czyli wszystko co napiszą to jeden wielki atak i trzeba być na to gotowym (taki mniej więcej był sens).

Tez widziałem ten wpis i... było tam raczej że każdy wpis na forum to MOŻE byc atak. A to zmienia postać rzeczy. Wszystko zależy od filtru percepcyjnego jaki założymy sobie sami wzgledem drugiej osoby! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Dlatego proponuje poczytać o wpływie percepcji na otaczajacy nas swiat i nie mam tu na mysli akurat audio

Jak ktoś zbiera grzyby, to ma przepiękny przykład jak mózg dorabia i kreuje elementy na podstawie fragmentów tego co widzimy. Tak wiem że to przykład z innej bajki, ale daje obraz tego co "potrafi" to coś co mamy miedzy uszami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

Jak ktoś zbiera grzyby, to ma przepiękny przykład jak mózg dorabia i kreuje elementy na podstawie fragmentów tego co widzimy. Tak wiem że to przykład z innej bajki, ale daje obraz tego co "potrafi" to coś co mamy miedzy uszami

To prawda i dlatego nie zbieram grzybów bo nie chce sie denerwować 🤣🤣🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kpina i drwina są ok?

Myślę że trafiłaś w punkt. Tu nikt nie rzuca "ku7wami", nie wyzywa się od debili ale równie skutecznym narzędziem jest szydera. Obśmiać, zdeprecjonować czyjeś argumenty, zrobić z kogoś wariata, "listwa rozwiązuje tylko problemy psychiczne" i takie teksty. Generalnie przepychanka kto ma lepsze zdolności oralne. Albo gówniarskie zachowania jak ostatnio typu przezywanie. Podałem niedawno przykład, że jest szynka i parówki z szynki i już jeden wymyśla mi ksywę Masarz by wzmocnić swoje argumenty. Tak sobie myślę, że jakoś najpóźniej w (byłym) gimnazjum człowiek dorasta i przestaje rajcować się przezywaniem, ale niektórych kręci to dłużej i czerpią z tego radochę. Kolejny znany forumowy spamer krążący od wątku do wątku, też swego czasu wymyślił mi jakąś ksywę. Dziecinada.  A wracając do sedna, tak jak kiedyś napisali admini "kable czyli jak zaorać każde forum" - no święte słowa. Od razu wraz z kablami wkraczają misjonarze i ich ślepe testy. Ostatnio kopara mi opadła. Jest ten tasiemcowaty wątek Asi "Absolute begginer", który co jakiś czas przeglądam, ale aktywnie w nim nie uczestniczę. Jakież było moje zdziwienie, gdy z miesiąc temu zaglądam a tam Dzik i dwie strony o placebo, ślepych testach, mózg płata figle i wszystkim już do znudzenia znane teksty niczym "Włączamy niskie ceny".  Podziwiam, że jeszcze mu się chciało. Temat kabli przyciąga niczym magnes. Czytam to co napisałem przed chwilą i samobiczując się stwierdzam, że nie udało mi się uniknąć "drwiny i kpiny". Kurcze, kto jest bez winy niech pierwszy kamień rzuci.  

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, audiowit napisał:

Już tyle razy to przerabialiśmy

Wiesz co Witek , a ja tym gościom tak aktywnie walczącym o dezawuowanie każdej nawet najmniejszej myśli , słowa , że może być inaczej , to nawet współczuje. Sam kiedyś wojowałem , kłóciłem się z Pszoniakiem , Tobą , S4home i jeszcze kilkoma osobami , wszystkich nie pamiętam , ale kurna każdy kiedyś dorasta , widocznie niektórzy wolniej . Wszystkie te argumenty ośmieszające osoby dla których okablowanie jest istotną , przekładającą się na jakość brzmienia systemu wartością , to ja znam na pamięć , bo sam ich używałem , jak na razie nikt mnie niczym nowym nie zaskoczył. Jednak do cholery przychodzi taki moment ,kiedy trzeba odrzucić wbite do głowy dogmaty i spróbować samemu próbować dowiedzieć się , czy zmiany występują ,czy nie. Jak nie usłyszymy , to też nie znaczy , że ich nie ma , tylko , że my ich nie słyszymy i cieszmy się , że nie musimy wydawać kasy na kable i tyle.  Stałych bywalców Forum nie jest w końcu tak dużo , ktoś nowy zadaje pytanie o kable i zaraz włączają się te same wciąż osoby powodując wojenkę , pytający znika , Roro kasuje posty i wątek do zamknięcia. Ile tak można ?

A teraz uwaga , wczoraj wróciłem z tzw. wczasów , zrobiłem n-te przemeblowanie elementów systemu , wyciągnąłem kilka rodzajów kabelków i zmieniłem głośnikowe i ... jest inaczej. Wróciłem dzisiaj rano do Beldena , posłuchałem sobie godzinkę , zmieniłem na taśmę Goertza i .... jest różnica.  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...