Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

@Slawko69 zwykle odsłuchy trwają do 18-19 i tak umówiłam się z salonem :(

Słuchajcie, knajpa wysłała mi 2 skrócone PDF-y z menu i każe wybrać jedno. Pizze są raptem dwie, za to przystawek kilka, ech...
Odpowiada Wam coś takiego czy mam szukać innej miejscówki? Spróbuję jeszcze ponegocjować, bo jacyś tacy oni mało elastyczni, a mówiłam na wstępie, na co się nastawiamy. W Łodzi nie było takich ceregieli a restauracja 2 x większa 🧐

Pomijam, że popierniczyli datę....

menu1.pdf menu2.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś innego.

Znałem gościa który np. jak moje a jednocześnie swoje rodzinne miasto odwiedzał  to zamawiał 2 taksówki siadał w pierwszej i czytał gazetę a druga jechała za nim i świeciła by wszystko widział 😂 ,no beret miał zryty ,ale kto biednemu zabroni bogato żyć 😂

Ps.dodam że w miasteczku były tylko 2 taksówki wtedy .

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S - racja, już usunęłam jego drugie wcielenie :)

Dobra, mam jeszcze jedno miejsce, może Ci będą łatwiejsi w komunikacji. Ma dobre opinie, mieści się za Sobieskim, jest dużo piwa i pizzy. Zaraz zadzwonię i dopytam, a jeśli nie wypali, to będę negocjować z tą Trattorią. Już zaczęłam. 

http://ochota.drugiedno.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

sprawa wygląda tak. Trattoria z pysznym piwem życzy sobie od każdego minimum 130 zł, jeśli nam do menu dadzą 3 dodatkowe pizze do wyboru. Proponuję, aby się ugryźli tam, gdzie kręgosłup kończy swoją szlachetną nazwę. 

Drugie Dno niedaleko Sobieskiego  (http://drugiedno.pl/) ma zajęte piętro, da nam stoliki, ale w innej lokalizacji - na Nowogrodzkiej. A to oznacza, że musimy przejechać kilka przystanków tramwajem. Zgodzicie się na taki wariant, jeśli mimo mych błagań nigdzie nas nie wcisną? 

Ostatecznie możemy też zostać w Trattorii (też przy Sobieskim) ale do wyboru są 2 warianty menu z 2 pizzami w każdym. Załączyłam je wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie może się przyzwyczaić do tych nowych cen w gastronomii, może zamiast zjeździć pół stolicy lepiej przejść się do fabryki Norblina kupić piwo i się gdzieś w food courcie zasiąść przy wysokim stole zjeść co chcemy bez jakiś ceregieli…

wracając doplaylisty to czy @RoRo @Redakcja AUDIO @Chilli @halik @Waldek86 @Agnieszka Zabłocka - Gasek @Amarok mogliby dołączyć swoje utwory? 
 

ustalmy, że czekam do soboty 18 lutego i wtedy ostatecznie konwertuję listę na Spotify dla kolegi @tomek4446.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcKrawczyk napisał:

Człowiek nie może się przyzwyczaić do tych nowych cen w gastronomii, może zamiast zjeździć pół stolicy lepiej przejść się do fabryki Norblina kupić piwo i się gdzieś w food courcie zasiąść przy wysokim stole zjeść co chcemy bez jakiś ceregieli…

wracając doplaylisty to czy @RoRo @Redakcja AUDIO @Chilli @halik @Waldek86 @Agnieszka Zabłocka - Gasek @Amarok mogliby dołączyć swoje utwory? 
 

ustalmy, że czekam do soboty 18 lutego i wtedy ostatecznie konwertuję listę na Spotify dla kolegi @tomek4446.

 

Oto moja lista utworów:

1) Opeth - Blackwater Park,

2) Porcupine Tree - Anesthetize,

3) Metallica - Nothing Else Matters 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec zamieszania. Te 130 zł miało być na osobę tak czy siak, pani źle sformułowała wiadomość, uznaję, że to przegięcie. 
Udało mi się zarezerwować inny lokal niedaleko Sobieskiego. Roman mówi, że jest OK i trzyma poziom. Jak mawiał Thorgal "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma" :) W sumie chodzi przede wszystkim o towarzystwo :) 

Jeśli Drugie Dno nie ściśnie nam stolików na dole, o co proszę, idziemy tu. Stoliki są na 18:30. Myślę, że 6 h w Nautilusie wystarczy.

https://nonsolo.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja prowdopodobnie czasowo nie dam rady wyskoczyć z Wami na miasto po nautiliusie. Mam nadzieje, ze się nie obrazicie. Ale zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby jednak się udało. Natomiast nie liczcie mnie na razie, bo nie chce stworzyć problemów, ze zarezerwujecie dla mnie miejsce w knajpie, a potem nie dam rady przyjść.

p.s. Ciesze się, ze w końcu po prawie dwóch latach na forum będę mógł część z Was poznać osobiście :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...