Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

U mnie dzisiaj gra cały dzień po analogu. Czasem jak tło w pracy,  czasem trochę głośniej sobie posłucham. Czasem usiądę i się skupię na muzyce. Przez cały dzień nie zdarzyła się zawieszka, nie rozłączył się z wifi. Trochę słuchałem że Spotify connect, trochę z Tidala connect. Podłączyłem do też do Toppinga D50S, też wszystko śmiga. Korzysta ktoś z Amazon Music ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tomasz S. napisał:

@T Z6 te wszystkie sprawdzałeś ?

 

Screenshot_2022-03-18-18-36-10-97.jpg

Tak wszystkie.Czasem korzystalem z korektorow w innych urzadzeniach.Ale tu mi jakos nie podoba sie.Byloby lepiej gdyby byla opcja recznego ustawienia-poprostu suwaki.Moze wtedy daloby sie cos ustawic dobrze samemu pod swoje upodobania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, T Z6 napisał:

Ja teraz przelaczylem na aux i moim zdaniem jest ciutke lepiej niz po optyku.Wiecej niskich tonow a cala reszta taka sama jak optycznie.Byc moze pod dobrym zewnetrzym przetwornikiem optycznie zagra to lepiej.

u mnie na aux jest ciszej, dźwięk bardziej mułowaty, basowy, ale mniej przestrzenny.  Mam wyłączoną opcję podbicia aux. 

23 minuty temu, T Z6 napisał:

Korektora nie ma co uzywac.Degraduje okropnie dzwiek w kazdym ustawieniu.Bez niego jest bardzo dobrze zarowno optykiem jak i analogiem.

potwierdzam - degradacja, trzaski. nie polecam. Pewnie dużo zależy od tego do czego podepniemy tego WiiM. 

Edytowano przez kowallosu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kowallosu napisał:

u mnie na aux jest ciszej, dźwięk bardziej mułowaty, basowy, ale mniej przestrzenny.  Mam wyłączoną opcję podbicia aux. 

U mnie tez troszke ciszej po analogu ale jakos podoba mi sie ten dzwiek bardziej od optyka.Kazdy z nas lubi co innego i to jest normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tomasz S. napisał:

@T Z6 te wszystkie sprawdzałeś ?

 

Screenshot_2022-03-18-18-36-10-97.jpg

A to są tylko takie tryby? Nie ma graficznego? Coś ktoś pisał ze pytają audiofili o info na temat urzadzenia. Chociaż raczej marny audiofil ze mnie to proponuje wrzucić (jesli nie ma) korektor graficzny lub parametryczny (to byłby juz kosmos) . Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mateolo2 napisał:

Ale powiem Wam chłopaki, ze cieszy mnie ogólna energia w tym wątku - wszyscy na luzie, wspólna zabawa, każdy ciekaw spostrzeżeń innych kolegów, uprzejmość i co dziwne zero prowokacyjnych komentarzy i bufoniady

Gdy czytam Twoje wpisy mam chęć uścisnąć Tobie dłoń.

Piszesz, reagujesz bez „spinania się”. Utrzymujesz taki zdrowy dystans do audio klamotów. Pisz, postuj, pytaj więcej, więcej 😃

Poprawiasz mi jakość mojego życia, trzymaj się.

pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz S. napisał:


Korzysta ktoś z Amazon Music ? 

Próbowałem porównać z moim streamerem, ale nie mogę puścić jednocześnie na obu urządzeniach (komunikat, że konto używane już na innym). Popróbuję jeszcze.

Przy Tidalu (oba 16/44.1) i po optyku nie słyszę różnicy… Co ciekawe na jednym koncie mogą grać oba urządzenia równolegle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, klimkr napisał:

Próbowałem porównać z moim streamerem, ale nie mogę puścić jednocześnie na obu urządzeniach (komunikat, że konto używane już na innym). Popróbuję jeszcze.

Przy Tidalu (oba 16/44.1) i po optyku nie słyszę różnicy… Co ciekawe na jednym koncie mogą grać oba urządzenia równolegle.

Nie tak to się robi.

Posłuchaj kawałka na jednym urządzeniu, a potem wyłącz i włącz na drugim urządzeniu.

W locie się tego nie robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...