Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

Dużo plusów ma ten dyson bez kabla. Gdy prawie kolumnę zwaliłem przez kabel który zawinął się pod stand to łatwo mi było podjąć decyzję. Na klatce łatwiej odkurzać, nie trzeba ciągać a ciąg/zasys o klasę lepszy od starego. Kupiłem używkę, ktoś dostał na prezent i z kartonu jeszcze nie wyjął.
Już nie wrócę do „normalnych”. Mamusia ma 75 lat i także jej sprezentowałem. Zadowolona. Modeli od liku, skolko godno.


 

Edytowano przez AudioTube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AudioTube napisał:

Dużo plusów ma ten dyson bez kabla. Gdy prawie kolumnę zwaliłem przez kabel który zawinął się pod stand to łatwo mi było podjąć decyzję. Na klatce łatwiej odkurzać, nie trzeba ciągać a ciąg/zasys o klasę lepszy od starego. Kupiłem używkę, ktoś dostał na prezent i z kartonu jeszcze nie wyjął.
Już nie wrócę do „normalnych”. Mamusia ma 75 lat i także jej sprezentowałem. Zadowolona. Modeli od liku, skolko godno.
 

A o jakim modelu piszesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jestem w Pl na Kaszubach/tydzień wakacje jesienne od szkoły córa ma. Zerknę, gdy wrócę. 
To nowy model, ze światłem niebieskim wykrywającym sierść itp i przycisku ON już nie trzeba  kciukiem stale trzymać. Ma inny większy Display.
Około 750€ w sklepie. Około 320€ zapłaciłem. W zestawie mnóstwo przysadek, dla nas nieprzydatnych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość niecodzienne pytanie do korzystających z Whatsappa, głównie facetów. Powiedzmy, że poznałem kogoś przez internet. Ta osoba jest poza Holandią. Czy to może być ściema, nie wiem, jakieś cyber oszustwo? Nie wygląda na takie, ale...

Pewnie najlepiej byłoby spytać, czy pogadamy na kamerce. Wtedy będzie wszystko wiadomo. Albo prawie wszystko.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o komunikatory i zakup np. poprzez OLX to jest wykorzystywany przez oszustów myk "na etykietę" inpost lub innego paczkomatowego dostawcy. Oszust proponuje, że opłaci Ci etykietę z płatnością przy odbiorze paczki, Ty sie zgadzasz. On generyje dwie etykiety, jedna z opłata przy odbiorze, drugą bez opłaty. "Skleja" z dwóch jedną i wysyła Ci tak byś dostał etykietę odbiór bez opłaty nie wiedząc o tym. Wysyłasz i zapomnij o pieniądzach. towar przepadł. Korzystają z komunikatorów by później było trudniej o odszkodowanie czy ściganie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adi777 napisał:

Powiedzmy, że chyba, w końcu, dopadła mnie samotność i postanowiłem poszukać drugiej połówki.

No to trzymamy kciuki 👍

Ale portal portalowi nierówny, uważaj na regulaminy i ukryte płatności. Jeden z moim kolegów z pracy miał z tym problem w zeszłym roku, skończyło się na zastrzeżeniu karty kredytowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...