Skocz do zawartości

Audio Video Show 28-30.10 2022 - zapowiedzi, relacje... widzimy się?


mateolo2

Recommended Posts

A takie techniczne pytanie, może ktoś zna odpowiedź. Przy zakupie biletu była informacja, że pozwala na jednorazowy wstęp na wystawę. Czyli nie mogę wyskoczyć na zewnątrz np na obiad bo na tym samym bilecie już póżniej nie wejdę?

Ewentualnie opcja, ze obejrzałem wszystko w Sobieskim i chcę wpaść na Stadion - wchodzę na ten sam (jednodniowy) bilet czy muszę kolejny kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wito76 Hulaj dusza - masz wstęp do wszystkich hoteli i możesz wyskoczyć na obiad a nawet dwa. Ja mam imienny identyfikator, ale nie wiem, czy nie dostaje się pieczątki czy jakiejś opaski, jeśli masz bilet na 1 dzień. Nie pamiętam, jak to działa ;) Tak czy siak nie lękaj się :) 

@dorsz sprawdzę wszystko dziś, nie piszcie jednak, proszę, w tym wątku na inne tematy niż AVS. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wito76 napisał:

A takie techniczne pytanie, może ktoś zna odpowiedź. Przy zakupie biletu była informacja, że pozwala na jednorazowy wstęp na wystawę. Czyli nie mogę wyskoczyć na zewnątrz np na obiad bo na tym samym bilecie już póżniej nie wejdę?

Ewentualnie opcja, ze obejrzałem wszystko w Sobieskim i chcę wpaść na Stadion - wchodzę na ten sam (jednodniowy) bilet czy muszę kolejny kupić?

Dostajesz opaskę na rękę, więc możesz wchodzić i wychodzić do woli. Także zmienić lokalizację (czyli np. pojechać z Sobieskiego na Stadion, albo z GT do Sobieskiego itd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też darmowy autobus, odjazd co 30 min. Info na stronie. 

Trzecią opcją jest Uber, ja po centrum tylko praktycznie wszędzie uberem jeżdżę. Koszt w zależności od ruchu pewnie ok 12-15zł. 

 

Fezz Audio zaprezentuje swoje popularne modele Titania, Lybra, Mira Ceti i Silver Luna w zupełnie nowej odsłonie - EVOLUTION.

Ceny wersji Evolution sa z tego co widzę w cenniku takie same jak dotychczasowych modeli (przemianowanych teraz w cenniku na Legacy).

Fezz Evolution Front.jpg

Takie zdjęcie jeszcze znalazłem na ich FB - zakładam, że to jakiś custom finish, ale widać ogólny kształt wzmacniacza.

 

Fezz Evolution.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 715 w Sobieskim dwa nowe Falcony, bazujące na głośnikach z LS3/5a - 2- drożny monitor M10 oraz podłogowa wersja M50.

Polecam posłuchać - sam w domu używam LS3/5a właśnie w najnowszej re-edycji Falcona.

image.thumb.png.03135cd56cc3028221c77efdcf74e4d8.png

Renowned for its faithful recreations of the iconic LS3/5a, Falcon Acoustics will be unveiling its new ‘M’ range of loudspeakers at the UK Audio Show this weekend. Introduced at the show, the M10 2-way stand mount speaker and the top-of-the-range M50 3-way floor stander are the first of five new ‘M’ range models scheduled for launch in 2022.

The 2-way vented M10 model features a 5” Falcon B110 bass unit, which exclusively replicates the original KEF B110 used by the classic LS3/5a monitor, and a 25mm ‘M’ range custom soft dome tweeter made to Falcon specification by SEAS. Available as standard in natural Walnut veneer (with Rosewood as a special option), the compact M10 will supply the signature sound of a classic British 2-way speaker to hi-fi enthusiasts seeking to upgrade their systems or build a second system.

The 3-way vented M50 design features the proprietary Falcon B139 bass unit, twin Falcon B110 midrange units and the 25mm ‘M’ range custom soft dome tweeter. The M50, which is also available as standard in natural Walnut veneer (Rosewood as a special option), will deliver articulate full-range fidelity imbued with glorious mid-range detail to enthusiasts with larger rooms and systems.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa premiera - kto wie czy nie najciekawsza z polskich producentów.

SOLIDELE – wzmacniacze napędzane matematyką

Firma ciekawa z kilku powodów. 

Po pierwsze, osoba stojąca za wzmacniaczami. Już nazwa może sugerować inżynierskie podejście i faktycznie, za wzmacniaczami stoi Piotr Nykiel z Politechniki Rzeszowskiej.   

Po drugie, bardzo dojrzała forma urządzeń:



IA901_0.png?itok=w9qPmz-p

str-gl-co-nas-wyroznia-1.jpg?itok=jW0kFi

Wzmacniacz ma wymienne moduły pozwalające m.in. na transmisje BT czy serwer Volumio z obsługą Spotify / Tidal. 

Pewnym wyjaśnieniem może być fakt, że firma otrzymała 1 235 005,65 zł z funduszy europejskich na ten projekt (podobnie jak np. Fezz Audio).

Moim zdaniem pozycja obowiązkowa - Sobieski, pokój 111.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dorsz napisał:

No pewnie. Przenieś to tam gdzie trzeba, bo problem jednak jest.

Problemu nie ma -wystarczy zerknąć i przeczytać na stronach AVS lub na specjalnie utworzonym przeze mnie wątku zamkniętym z podstawowymi informacjami organizacyjnymi dotyczącymi tegorocznych targów (bilety, parkingi, knajpy)  oraz AVS z lat  poprzednich.

Pozdrawiam

PS. A odnośnie problemów z sygnaturą czy 'informacją o mnie", to proszę nie w tym wątku. Wtedy nie trzeba będzie przenosić postów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...