Skocz do zawartości

Subwoofer (2000-3000 zł) do monitorów i 25 m2


Kraft

Recommended Posts

Zaleta odpowiednio dobranego suba jest taka ,że możemy kupić w tej samej cenie lepsze podstawkowe niż podłogowe i lepiej to zestroić. Jeśli pomyśleć ,że nasz wzmak gra pierwsze waty w klasie A , to by napędzać uderzenia niskotonowe musiałby przechodzić cały czas w B a to lekko popsuje brzmienie , także czekam na testy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

nerwica audio widzę trzyma, a trzeba było gato wybrać, a nie kombinować teraz z jakimś subem...

Tylko które Gato, aby polecić mojemu koledze? Bidak sluchajac zestawu u mnie, napalił się na sprzęt audio. Oczywiście mógłbym swoją firmę B&W, ale niech bierze Gato, abym i ja mógł posłuchać co to warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMarek napisał:

Jeśli subwoofer sprawdzi się u Jarka (Krafttest), to za nim pójdą tłumy :). Mnie zniechęcił doświadczony forumowicz, który zaproponował na PW, abym popukał się w głowę chcąc stosować suba do moich kolumn. Szkoda, ale nie mówię jeszcze nie.

 

A czy ten doświadczony forumowicz widział top/najdroższe systemy z czego się składają ? ;) 

https://gryphon-audio.dk/shop/loudspeakers/gryphon-kodo-reference-standard-loudspeaker-system/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMarek napisał:

Jeśli subwoofer sprawdzi się u Jarka (Krafttest), to za nim pójdą tłumy :). Mnie zniechęcił doświadczony forumowicz, który zaproponował na PW, abym popukał się w głowę chcąc stosować suba do moich kolumn. Szkoda, ale nie mówię jeszcze nie.

 

Jak byś nie zauważył to "ziarnko" zasiane, od dawna już "kiełkuje". Szanowny użytkownik @Kraft jest "częścią" wspomnianego w cytacie "tłumu"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek!!!   oby sub pomógł ..... a teraz ...... czy rozważałeś chociaż przez krótką chwile małą podmiankę wzmacniacza? testowo! proponuje Hegel 190 .. nie wiem, czy pamiętasz jak z kolega Marcinem z Redy (degster) walczyliśmy z podbitym basem?  były podmiany na kolumny B&W (subtelna poprawa) wzmacniacze .. Rotel serii 15 (już było lepiej) Hegel 190 (nawet, nawet dobrze (wkradła się nuta sterylności)) finalnie ........to kolumny zostały wymienione na ... nie pamiętam dokładnie, ale dudniący bas poszedł w niepamięć.

 

Ja uruchomiłem mój sześcian i  ........ znów powrócił dylemat poziomów siły głosu. Wczoraj grałem na niskim poziomie głośności, dziś jest głośniej i wczorajsze nastawy/korekty już się nie zgadzają, ehh... nie mam bladego pojęcia jak to zgrać by było zawsze dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...