Skocz do zawartości

Dobry bas


Recommended Posts

5 minut temu, kaczadupa napisał:

A ty wtedy  bardzo skrzywdzony  płakałeś do słuchawki bo wcześniej powiedziałem ci jaki piec dociąży SCMy.... I co ci się to traumatyczne przeżycie teraz przypomni to musisz odreagować i mi naubliżać.

Możesz takich rzeczy nie wyciągać publicznie, nie widzisz w tym nietaktu? 

Ciekawy stan umysłu, innym wytyka mowę nienawiści, a na publicznym wypisuje prywatne ekscesy.

 

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

A ja chcę poznawać nowe brzmienia. Lubię to. 

Przecież Ty te nowe co jakiś czas zamieniasz na stare, bo wracasz do tych samych Naimów.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wyjątkowo obiektywny Jacku... A myślałem, że ta rozmowa zakończy się dobrze. Niestety chyba tylko mi na tym zależało. Dobra, bawcie się dobrze. Nic dobrego z tej rozmowy już nie wyniknie.

3 minuty temu, DiBatonio napisał:

Przecież Ty te nowe co jakiś czas zamieniasz na stare, bo wracasz do tych samych Naimów.

Ile razy wypożyczałeś te same piece ? Ja robiłem dokładnie to samo co Ty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kaczadupa napisał:

Ile razy wypożyczałeś te same piece ? Ja robiłem dokładnie to samo co Ty...

Mówisz o Heglu H90?

Tak, bo ten za mną chodził, ale zrobiłem to raz i całkiem sensownie. 

Był u mnie jako pierwszy z 4 innych i jeszcze raz na końcu, co dało mi ogląd na to, że można inaczej i lepiej.

Jaki został dobrze wiesz.

Zatem nie mów, że robiłeś tak samo, bo nie robiłeś.

Ty nadal szukasz, nie wiadomo czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DiBatonio napisał:

Ty nadal szukasz, nie wiadomo czego.

I co Ci to u diabła przeszkadza ? 

Czy ja Cię rozliczam czemu Atolla 300 czy Heńka słuchałeś raz czy dwa razy, czy może 10 razy? Nie.

Baw się audio, baw się kablami i daj się bawić innym wzmakami. :)

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kaczadupa napisał:

I co Ci to u diabła przekszadza ? 

Czy ja Cię rozliczam czemu Atolla 300 czy Heńka słuchałeś raz czy dwa razy, czy może 10 razy? Nie.

Baw się audio, baw się kablami i daj się bawić innym wzmakami. :)

Chłopie nie przeszkadza mi to, że zmieniasz wzmaki jak skarpetki.

Nie słuchałem żadnego wzmacniacza 10 razy, nie potrzebuję. 

Tym się różnimy. 

A Twoje zdanie jakiekolwiek będziesz miał na temat wzmakow jakie ja miałem u siebie mało mnie obchodzi, bo wiem w jakich warunkach słuchasz. 

Zatem Twoje historie mnie nie obchodzą.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

No i super. Miłego dnia.

Super to będzie jak wejdziesz do klubu na AS.

Nie mogę się doczekać,  wszyscy się dowiedzą jak słuchasz z czym słuchasz i gdzie słuchasz i że Twoje bajanie można wsadzić miedzy bajki.

A pokrywają się z opiniami innych, bo wiekkszość Twoich opisów jest zaczerpniętych z recenzji.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo mazgajstwa, płaczu, osobistych wycieczek i niespełnionych przyjaźni tutaj widzę. Prawie jak w wątku Sansui. 

@MariuszZ @RoRo czy mółbym prosić o posprzątanie niepotrzebnych wpisów? Włącznie z moim tutaj. 

To jest wątek o basie a nie o prywatnych rozmowach i innych pierdołach. 

 

 

Nie róbcie siary Panowie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bebop napisał:

Sporo mazgajstwa, płaczu, osobistych wycieczek i niespełnionych przyjaźni tutaj widzę. Prawie jak w wątku Sansui. 

@MariuszZ @RoRo czy mółbym prosić o posprzątanie niepotrzebnych wpisów? Włącznie z moim tutaj. 

To jest wątek o basie a nie o prywatnych rozmowach i innych pierdołach. 

 

 

Nie róbcie siary Panowie. 

Nasz kłótnia była dużo ciekawsza niż historyje kolegi z babą w awatarze, który twierdzi, że tylko bas z organów jest cool. A jeśli ja lubię bas Marcusa Millera, to już nie jest "dobry bas"? Bez urazy, ale to tak jakby twierdzić, że tylko naturalne cycki, sięgające pępka są super a reszta to bida z nędzą. 

 

Edytowano przez KrólKiczu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dedal75 napisał:

Zgodny z unijnymi normami .

I pozamiatał :D 

Luz reszta Panów, sympatyczne mordeczki a na forum szatany wychodzo :D 

a tak swoją drogą to akustyka u mnie się od dawna nie zmieniła za bardzo (nie mogę się zabrać, ale plan już przynajmniej jakiś jest :P ), a brzmienie z każdym klockiem inne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Zgodny z unijnymi normami

Ale bas czy biust?😉 Chętnie bym taki obejrzał lub posłuchał🤣. Tylko, że zaraz ktoś powie - ,, nie dla psa kiełbasa,, ... i już po chęciach.

A tak na poważnie - Panowie, wakacje się zaczęły i zamiast basu to trzeba raczej pisków (komarzych) słuchać i skutecznie się przed nimi bronić.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sprzętem tego natężenia nie mierzyłem. Jednakże na ogół słucham na Bardzo podobnym poziomie z różnych wzmacniaczy. W tamtym teście kolumny w przypadku dużej amplitudy, nawet grając ciszej , to i tak miały większe wychylenia membrany. Dla ścisłości test był przeprowadzony na kolumnach Chario Syntar 300. Niestety filmem nie dysponuję. Rozmawialiśmy na ten temat z Audio Autonomy (kilka lat wstecz) przy okazji budowy wzmacniacza lampowego i  jego prób.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...