Skocz do zawartości

Jamy Jaskinie czy po prostu pokoje Audiofila


MarcKrawczyk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 29.12.2023 o 10:59, Bahzell napisał:

Bardzo specyficzny. Zanim wydacie 50k na oryginał albo 4k na podróbkę, wytestujcie, nie każdemu ta pozycja będzie odpowiadać.

Mnie też nie odpowiada. Ani oryginal, ani podróba. Jest niewygodny. No i prawdę powiedziawszy, tak juz oklepany, że az nudny. Raczej dla tych, co nie mają pomyslu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AudioTube napisał:

@Kraft @MMarek czy rozpoznajecie te modele B&W ?

To z neta, mały rozmiar zdjęcia. Mam nadzieję, że dacie radę.

Malutki pokoik się zdaje, ale dla mnie wygląda świetnie.

C6AF0402-9EAE-48C1-BF5D-93501DE91676.jpeg

Wyjątkowo przyjemnie. Bez zadęcia, klimatycznie, z jajem, taki pokój do relaksu ze świetną muza, szklanka burbonu i można siedzieć pół dnia. Super. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęciło mnie to, że aby je kupić musiałbym natychmiast (a w związku z tym za bardzo niską cenę) sprzedać większość mojego sprzętu i to w dodatku BEZ wcześniejszego odsłuchu.  Sprawa nie jest jeszcze do końca zamknięta bo bardzo możliwe, ze wiosna będę miał te kolumny na przesłuchaniu w mojej piwnicy. Na razie , jednak odpuściłem choć zastanawiałem się bardzo poważnie. Przekonała mnie konieczność zastosowania suba, bo te kolumny swoje granie zaczynaj od 50 Hz, a ja jednak lubię ,,masowanie klaty,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...