Skocz do zawartości

Recommended Posts

16 minut temu, MMarek napisał:

Jak by co, to ja jestem  ze Słupska

👍

Świetnie,  jak bym kiedyś podsunął Tobie  propozycję zakupu co raczej rzadko czynię, to będę spokojniejszy,  że mnie nie oskarżysz o jakieś tajne informacje i łamanie prawa dot. RODO 😉

Ludzie to mają problemy, tfffuuu lubią je sobie wymyślać 🤦

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DiBatonio napisał:

👍

Świetnie,  jak bym kiedyś podsunął Tobie  propozycję zakupu co raczej rzadko czynię, to będę spokojniejszy,  że mnie nie oskarżysz o jakieś tajne informacje i łamanie prawa dot. RODO 😉

Ludzie to mają problemy, tfffuuu lubią je sobie wymyślać 🤦

 

Tak tylko dodam Jacku (ups, znów dane wrażliwe), że RODO tyczy się  przedsiębiorcow i nie ma nic wspólnego z tym, że podam w sieci Twoje czy innych użytkowników dane... 

EOT

Edytowano przez stach_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stach_s napisał:

Tak tylko dodam Jacku (ups, znów dane wrażliwe), że RODO tyczy się  przedsiębiorcow i nie ma nic wspólnego z tym, że podam w sieci Twoje czy innych użytkowników dane... 

EOT

No jednak nie

"Ogólne rozporządzenie o ochronie danych, inaczej rozporządzenie o ochronie danych osobowych, OROD lub RODO (ang. General Data Protection Regulation, GDPR) – rozporządzenie unijne, zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych."

 

Stąd tez w wielu urzedach / placówkach medycznych wprowadzono bileciki. wołają Cie po numerze a nie nazwisku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Czyli Tomku dogoniłeś kroliczka i obiecujesz, ze juz w tym zyciu zadnych zakupow sprzetowych? ;) :))))

Został jeszcze telewizor do wymiany, aby nie odstawał od tego zacnego audio zestawu. Tylko TV w technologii  microLED  będzie  odpowiedni  dla tego towarzystwa 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MMarek napisał:

Jak by co, to ja jestem  ze Słupska. Możesz upowszechniać Panie adwokacie pokrzywdzonych :) 

Nie interesuje mnie ta informacja, piszę tylko ze dowiadujemy sie od osób trzecich na forum publicznym, miejsca zamieszkania uzytkownika.

Adwokat pokrzywdzonych? Czy pokrzywdzonych (miedzy wierszami skoro tak piszesz to chyba tak Ją teraz postrzegasz podswiadomie 🤔) to należy zapytać raczej @Asia

 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2024 o 12:40, tomek4446 napisał:

A , jeszcze jedno , QLN ma 87 dB SPL , a gałeczka głośności na lampie w zasadzie w tym samym położeniu co na Altecach przy 98 dB SPL

Przeczytałem to, raczej szukaj błędu w zestawie, coś ogranicza dynamikę.

Gdy swoje przełączam 92dB na 101dB muszę ściszyć o 3 poziomy aby uzyskać to samo nagłośnienie, dlatego też dodałem do mojej lampy wejście o zmniejszonej czułości. ok. -8dB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Karol64208 napisał:

Przeczytałem to, raczej szukaj błędu w zestawie, coś ogranicza dynamikę.

 

26 minut temu, Karol64208 napisał:

Gdy swoje przełączam 92dB na 101dB muszę ściszyć o 3 poziomy aby uzyskać to samo nagłośnienie

Kurczę a nie podbija Ci coś ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...