Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 492 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  1. Jaki zestaw kolumn?

    • 22 odpowiedzi
    • 11,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 958 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 783 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  2. Jakie Fronty do 2k

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  3. Sub kalibracja

    • 2 odpowiedzi
    • 884 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. Yamaha vs JBL

    • 1 odpowiedź
    • 1,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Też należę do tych siedzących wtedy przy radio. Pewne audycje stanowiły punkty odniesiania w tygodniu. I dla każdego było naprawdę coś miłego. Ja na przykład nie lubiłem Manna w niedzielne przedpołudnia (i tak słuchalem). Ale już w piątkowe poranki - zawsze jak tylko obowiazki pozwalały. We święta z czasem polubiłem nawet głos pani Marcinik. Jej wybory lektur prawie zawsze do mnie trafiały. Całe szczęście "Za, a nawet przeciw" skopiowano w  niezmienionej  formule. Brakuje  kultowych audycji  typu"Bielszy odcienia bluesa" i publicystyki w wydaniu J.Sosnowskiego. I eh, tylko koni żal R.I.P. Trójeczko.  No, to jest akurat coś z "czego już nie sluchasz"
    • Dziękuję i to bardzo!!!, ...cały czas głównie wierzyłem swojemu słuchowi. I sporo mi ten film wyjaśnił w kontrze do tego, co usłyszałem od innych. Oj ciężką batalię stoczyłem w poszukiwaniu czegoś do stereo i do KD. Rozwiązuje to wiele wątpliwości i problemów. Skreśla z listy kolejne (bezsensowne) rozwiązania, żeby coś ulepszyć. Pół roku temu, jako zagorzały zwolennik Pioneera nie uwierzyłbym, że po ponad 20 latach zmieniając sprzęt, to stanie na półce u mnie coś takiego:     Oczywiście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo by nie było tego Sansui. A to dla mnie okazało się św. gralem w systemie.
    • X2800h z Amazona za 2600 PLN. A jak już chcesz wydać 3500 to dołóż i kup X3800h z Amazona. 
    • Subwoofer może stać gdziekolwiek... ważne, żeby zasilanie miał. 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...