Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 560 tematów w tym forum

  1. Kable

    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  2. Klocek do JBL studio 280

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  3. Jaki wzmacniacz do kolumn

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  4. Kolumny podłogowe SLIM

    • 6 odpowiedzi
    • 674 wyświetleń
  5. Elac DBR62 do Audiolab 6000a

    • 6 odpowiedzi
    • 443 wyświetleń
  6. Onkyo TX-8050 a USB

    • 6 odpowiedzi
    • 5k wyświetleń
  7. Nowe kolumny stereo do 1100 zł

    • 6 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  8. Monitory do małego pokoju.

    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 857 wyświetleń
  9. Sieciowy ampli

    • 6 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  10. Jakie kolumny?

    • 6 odpowiedzi
    • 5k wyświetleń
  11. Czy ktoś z Was badał...

    • 6 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  12. OMNI AUDIO AE 88.2

    • 6 odpowiedzi
    • 6,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
  13. zestaw audio do 3500

    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 771 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 692 wyświetleń
  14. Subwoofer

    • 6 odpowiedzi
    • 493 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Najważniejsze żeby Tobie pasował. Wtedy możesz mieć spokojnie w nosie co o tym myśli Piotr, ja, Andrew Robinson i w tym samym nosie mieć wszystkie wykresy, które Amir przygotował, i jego konkluzję: "Conclusions On the heels of the Marantz AV10 processor review, I had my hopes high for excellent performance but that was dashed with the Cinema 70s. While there seems to be some improvement compared to prior generation, the overall picture doesn't change. DAC performance is just "OK" and amplifier rather poor. Once price goes north of $1,000 I expect better performance. The good looks are there but sadly, the rest is not. I can't recommend the Marantz Cinema 70s. Company can and should do better."
    • 👍 Ceny takie, że tyle, to na "żarło" się wydaje w restauracji.  Natomiast wątpię, żeby ktoś się znalazł, kto miał doświadczenie z takim sprzętem. W ciemno wybór, to jak dla mnie Onkyo, bo często niedoceniane, ...albo rzut monetą      P.S. Sam tak kupiłem ostatnio topowy model Blu-ray za kwotę ...aż 300zł.  
    • Tak tylko, że to jest budżetowy amplituner, nie oczekujmy od niego hi-endu. A jako pre-out jest niezły. I w STEREO, też robi bardzo przyzwoite wrażenie, co widać w testach ODSŁUCHOWYCH. I za tą cenę? I chodzi mi tylko o to @Piotr Sonido, że bardzo czepiasz się tego amplitunera. Często piszesz, jakby to był jakiś złom, ale wiele recenzji Z ODSŁUCHU, (jak przytoczone wcześniej) są raczej i nawet bardzo pozytywne.  A na pewno w porównaniu z tym, co swego czasu polecałeś, czyli budżetowe Arcamy AVR (5,10,11), a które są 2 lub 3 razy droższe, to są tyleż samo albo i więcej gorsze.  W testach SINAD Amira, które przytaczasz Marantz vs Arcam AVR10 (jest 5 od końca), to może powiedz skąd taka przepaść?   Po za tym, jak dla mnie te wszystkie wykresy, to tylko bzdurne cyferki, które nic, ale to nic nie pokazują. Bo czy powinniśmy oglądać cyferki, czy słuchać jakości muzyki?  Nawet sam Amir napisał coś takiego.... " SINAD or THD+N is not perceptually correlated measure. So it is hard to make an argument for audibility of any value regardless of conditions selected. You can have two amps with identical SINAD and one may have audible distortion and the other not. The reason to measure SINAD is to detect engineering excellence as a general measure. "   P.S. Dlatego jestem bardzo ciekaw opinii osób, które posiadają / korzystają z Marantz Cinema 70s i mają porównanie. Twoją Piotrze już znam i dziękuję. I mam silne wrażenie, że jesteś z jakiegoś powodu bardzo zawzięty na ten model/markę    
    • Tytuły utworów przypadkowe?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...