Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 918 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 569 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 615 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 199 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 280 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 844 wyświetleń
    • 29 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 382 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 269 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 290 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 219 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 203 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 450 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 100 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 563 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 287 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • https://tidal.com/album/386875537?u
    • Lyngdorf TDAI-1120, który w końcu ogarnął mi akustykę, jednocześnie wypełnił bas i zdjął mody, stonował rezonujące soprany, parter w domu więc jakieś 45m ale bliski odsłuch i krótka baza, więc ciągle myślę o jakichś innych paczkach… Wszystkiego, od jazzu po jakieś elektro popy. No grają mocno, obszernie we wszystkich kierunkach, ze względu na bliski odsłuch trochę może głowa wokalisty jest duża, to samo z instrumentami, czasem wrażenie słuchania w kilometrowej hali ale to się może podobać przecież. Basu sporo wiadomo, ja mam zatkane BR i jest dobrze, w miarę krótko i szybko, nie dudni. Na prawdę ten kolo dobrze w tej recenzji je opisał, się podjarał widać ale one tak grają Ale od paru dni zawitały do mnie topowe BMN Beszele 3 Pro, no i cholera będzie zagwozdka, bo te to jak audiofilska nirwana, oszołamiające szczegóły, wgląd w mix, płynność i takie zatopienie w muzyce jakiego jeszcze nie doświadczyłem, ale chyba bardziej do akustycznych tematów, osłuchuje je na razie.
    • Ja bym uważał z takimi prezentami. Wiem co piszę, ponieważ idąc tokiem myślenia że każdy szanujący się miłośnik audio musi mieć gramofon, srodze się na moim twierdzeniu zawiodłem, stając się właścicielem takiego sprzętu. Oby w tym przypadku nie było podobnie.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...