Skocz do zawartości

PC-Audio / iPhone / iPod / głośniki bezprzewodowe / DJ i nagłośnienie imprez

Muzyka oraz filmy z komputera, MP3, DiVX, DJ i sprzęt do nagłośnienia imprez.


1 575 tematów w tym forum

    • 310 odpowiedzi
    • 423,9k wyświetleń
    • 67 odpowiedzi
    • 49,9k wyświetleń
    • 144 odpowiedzi
    • 40,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 36,8k wyświetleń
    • 51 odpowiedzi
    • 31,4k wyświetleń
  1. mp3 nagrane na cd 1 2

    • 30 odpowiedzi
    • 27,2k wyświetleń
  2. Sprzęt stereo do 1000zł 1 2 3

    • 54 odpowiedzi
    • 21,3k wyświetleń
  3. line in / line out

    • 6 odpowiedzi
    • 21,2k wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 21,1k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 20,6k wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 19,3k wyświetleń
  4. Creative T20 vs T40 i inni

    • 16 odpowiedzi
    • 19,2k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 18,9k wyświetleń
    • 38 odpowiedzi
    • 18,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 17,6k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 17k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 15,7k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 15,5k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 14,7k wyświetleń
  5. Co podłączyć do wzmacniacza?

    • 10 odpowiedzi
    • 14,4k wyświetleń
  6. Tani zestaw 2.1

    • 22 odpowiedzi
    • 14,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 14,2k wyświetleń
  7. jak włączyć mikrofon

    • 4 odpowiedzi
    • 14,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 14,1k wyświetleń
  8. co wybrać, jakie zestaw ??

    • 13 odpowiedzi
    • 13,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Zgadzam sie co do CXC z tym co napisales. Wyswietlacz to jest tragedia. Tacka jakos mi nie przeskadza. Co do cofania do poczatku numeru, powinienes jeden z przyciskow przytrzymac i jakby przewinac do poczatku. Nacisniecie na przycisk do przodu lub do tylu, zmieni utwor na poprzedni lub nastepny. Jesli chodzi o cd w nie najlepszej kondycji. Dokladnie jak piszesz, czyta je bez problemu. Jednak dzwiek nie ustepuje tym drozszym przeze mnie wyzej wspomnianych. Wlasnie zapomnialem tego AP dopisac jak i JBL, bo tez maja odtwarzacz.
    • Tymczasem dziś, ale w 1982 roku The Clash wydali piąty album studyjny „Combat Rock” z singlami „Know Your Rights” „Should I Stay or Should I Go” „Rock the Casbah” i „Straight to Hell”
    • Cześć. Wygląda jak większość systemowych klocków. Jeżeli masz wzmacniacz albo amplituner Yamahy to na pewno przypasuje. Oprócz zwykłych CD odtwarza też SACD. Co do grania to trzeba by go posłuchać na znanej ci płycie. No i kwestia za ile? 
    • Dzień dobry drodzy forumowicze. Jestem nowy na forum i proszę was o wyrozumiałość jeśli coś napiszę nie zrozumiale.Zwracam się do was z ogromną prośbą o doradzenie mi w  kwestii wyboru wzmacniacza lampowego i kolumn podłogowych. Wiem że najlepiej pojechać gdzieś do salonu i coś posłuchać nie mniej jednak trzeba coś typować bo nie sposób przesłuchać wszystkiego co jest na rynku. A więc: 1. Pokój odsłuchowy ma 25m2. 2.Muzyka jakiej słuchamy razem z żoną to raczej spokojniejsza. Trochę jazzu, blusa, instrumentalna, pop, ale zdarza się i wokalna.  3. Brzmienie lubimy raczej cieplejsze z delikatną lecz szczegółową górą pasma ale nie krzykliwą na dobrej podstawie basowej. Fajnie jak słychać ten riff gitarowy. Ogólnie raczej spokojny charakter.Obecny sprzęt to Pylon pearl27 i creek evo 1. Bardzo fajnie to gra ale przyszedł właśnie czas na lampę i level wyżej. Miałem okazję usłyszeć wzmacniacz lampowy i tak mnie urzekł że postanowiłem się zainteresować tematem. Zwłaszcza że żonie też się spodobało to granie. 4. Budżet na całość 20k nie chciał bym przekraczać bo muszę jeszcze streamer szukać póki co mam Wiim pro plus. Proszę o jakieś wskazówki odnośnie tych w sumie najważniejszych rzeczy. Jeszcze jedno żona mi postawiła jeden wymóg co do kolumn. Muszą być białe w połysku i mieć maskownice.😄
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...