Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

To o czym piszecie to podwyżka sprzętu związana z inflacją i ogolnym wzrostem cen. Takich przykładów są setki.

26 minut temu, Kraft napisał:

Asia się zna. Tyle.

Asia pisze o naganianiu na sąsiednim forum na Yamahy. Stary wartościowy sprzęt poszedł już w górę, teraz czas na ten mniej wartościowy. To dość powszechne zjawisko na AS. Polowanie na jelenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terracan1929 napisał:

No patrz co za niespodzianka.

Ja swoją Yamahę kupiłem 2 lata temu za 8 500 zł , a teraz w ofercie jest za 12 399 zł.

No jakby nie liczyć wartość wzrosła. I to pomimo inflacji.

Patrzę na stopkę. Akurat seria Yamahy, którą posiadasz jest udaną serią. Słuchałem jej. 1200 ma w końcu pełniejsze niskie tony. Co więcej 2 moich znajomych miało 3000 i 3200.

I tu chciałem podać jakiś przykład. Ale ceny poszły tak w górę, że z poważniejszego audio nic nie ma. Ale nie zmienia to faktu, że w życiu nie dałbym 8 czy 12kzl za Yamahę. Chyba, że z serii 10 000. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kaczadupa napisał:

Akurat 150 z dużą dozą prawdopodobieństwa jest najlepszą parą paczek na naszym forum. Potem długo, długo nic i mamy Kudosy i ProAc, a potem ATC scm7 i znowu długo, długo nic i cała reszta. No!.

A już zaczynałem Cię lubić :) 

No, ale Ty początkujący jesteś , więc jeszcze nie wiesz :) 

Altec , mówi Ci to coś ? No może ex aequo z Electro Voice. A potem faktycznie, tak jak wymieniłeś :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...