Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

14 minut temu, KrólKiczu napisał:

że jest on równy

Tak właśnie jest. I jest dobrze rozciągnięty jak na takie maleństwo. Troszkę, tak tyci, ATC są zmiękczone w całym paśmie. I może troszkę, odrobinę,  dolny środek jest wyeksponowany. Oba bardzo, bardzo delikatne zabiegi aby w ich barwie i charakterze postawić kropkę nad i majac na myśli  przyjemność/naturalność. Z pewnością monitor wybitny  dla smakosza takiego jak Seba czy Kraft. Ja też je bardzo lubię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kaczadupa napisał:

Ja też je bardzo lubię. 

To chyba niedopowiedzenie. Nawet sporo droższe monitory nie dały rady ich u Ciebie zdetronizować. :) Nawiasem mówiąc, większość tego, co napisałeś wyżej mógłbym powiedzieć o swoich Operach. W przypływie czułości mogę nawet nazwać je maleństwami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arko55 napisał:

A w 3 słowach jak ci podeszły proac?

ProAc to głównie średnica , i właśnie dla niej je kupiłem.

@Kraft Jarek , pisałem już o różnym postrzeganiu dźwięku. Kolega , który dzisiaj ich u mnie słuchał, zwrócił uwagę właśnie na bas i miał odmienne zdanie od Twojego. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek4446 napisał:

ProAc to głównie średnica , i właśnie dla niej je kupiłem.

@Kraft Jarek , pisałem już o różnym postrzeganiu dźwięku. Kolega , który dzisiaj ich u mnie słuchał, zwrócił uwagę właśnie na bas i miał odmienne zdanie od Twojego. :) 

Średnica - to chyba dominująca cecha dużej części angielskiego sprzętu audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrólKiczu napisał:

Gdybyś kupił angielski wzmacniacz, miałbyś z nich średnicę większą niż średnica naszego słońca

B&W grają z NAD-em 3100 / w tej chwili u córki /. Nie wrzucam zdjęć ,bo ustawienie kolumn to dramat. Głównie miały nie rzucać się w oczy , więc jedna jest za ....zasłonką .... ech. Jak to grało u mnie to muszę przyznać , że nawet się zgrało. Nad tonował , agresywność B&W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, tomek4446 napisał:

B&W grają z NAD-em 3100 / w tej chwili u córki /. Nie wrzucam zdjęć ,bo ustawienie kolumn to dramat. Głównie miały nie rzucać się w oczy , więc jedna jest za ....zasłonką .... ech. Jak to grało u mnie to muszę przyznać , że nawet się zgrało. Nad tonował , agresywność B&W.

Ja pamiętam z Łódzkiego zlotu, połączenie moich PMC z Twoimi WBA (pisałem już o tym nie raz). Bardzo mi się to podobało. Ale raz - nie mam miejsca na takie kloce, dwa - nie mój budżet, a trzy - to chyba jednak ATC z moim biedamarantzem podobają mi się bardziej 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrólKiczu napisał:

Gdybyś kupił angielski wzmacniacz, miałbyś z nich średnicę większą niż średnica naszego słońca 🙂.

No nie w każdym przypadku. Cyrus 8.2 oraz i7XR zdecydowanie nie idą w tym kierunku. To samo jest w modelu 3510 Exposure. Nie ma tam śpiewających mord wielkości tytanów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arko55 napisał:

Też po cichu czuję że PMC są wybredne od toru ale jak już dobrać coś odpowiedniego to zaskakują klasą, skalują się z drogim torem 

Oj tak, Naim zdecydowanie jest drogi. :)

PMC mogą zagrać kapitalnym wokalem, to dla mnie ich największa zaleta a potem niskie tony. Góra chyba potrzebuje więcej swobody i nasycenia zarazem ale to już nie pamiętam... Muszę się przypomnieć w sprawie PMC. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Jeszcze więcej? 😉

Śmiej się śmiej z PMC ale one naprawdę mogą zagrać tak, że kopara opada.

 

1 minutę temu, Arko55 napisał:

@kaczadupa w sensie i tak uważam że akustyka ma sporo większe znaczenie od drogiego wzmacniacza, ale to co chwilę słyszałem z WBA brzmiało nieźle 

Drogi wzmacniacz nie znaczy dobry a dobra akustyka zawsze jest dobra. Ciężko się z Tobą nie zgodzić.

Jednak naszych pokoików nie powiększymy, zostaje bliskie pole i ostrożność z niskimi tonami. Chociaż na końcu i tak jest nasz gust i co kto lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościnnie mam teraz tydzień z NAD. A prywatnie dalej mój "stary" :) wzmacniacz czyli SN.

I chyba już tak zostanie. 

Ps. Dobry żart? Hehe

6 minut temu, DiBatonio napisał:

Ale wiesz, że góra może być precyzyjna i rozdzielcza, bez sporego dawkowania góry z kolumn?

Oczywiście, pytanie czy taką akurat się lubi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...