Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

@Adi777 Trochę mogę sobie wyobrazić co czujesz.

Bardzo mnie się kształt podoba. Przemawia do mnie bardziej bez maskownic, ponieważ estetyczne drivery. 

Nie widzę standów. 
Przygotuj nas na opis/test.

Jakie drivery, wzmocnienie. Jak charka wygląda. Jak będziesz je stroił. 
Kiedy będziesz wyglądał kuriera.

thanx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

 ale ten typ drewna nieco za bardzo mi peerelem zajeżdża…

Kto żył i pamięta te peerelowskie czasy o takie skojarzenia nie trudno. 

1 godzinę temu, Dedal napisał:

No ale może właśnie do wystroju będzie pasować i to część jakiegoś wielkiego planu.

@Adi777 może zrobi mały zlocik, zobaczymy ocenimy 😀.

17 minut temu, Karol64208 napisał:

Faktycznie bez maskownic jest przytulniej dla oka.

Dziś założyłem maskownice na swoje kolumienki, bez maskownic zdecydowanie lepiej mi się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są dwudrożne. Na górze jest woofer 12 cali, na froncie także - Dayton Audio RSS 315 HFA-8, tylny przetwornik to Faital Pro albo Markaudio - nie wiem, na czym stanęło, następnie koaksjal - SICA 5.5C1.5CP-8.

Hypex FA 501 dla wooferów i FA 123 dla reszty.

@AudioTube Jak już będą w pokoju, to poeksperymentuję z ustawieniem. Znalazłem też firmę zajmującą się adaptacją akustyczną.

Źródłem będzie lapek, przynajmniej na razie. Spotify plus Qubuz.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Głośniczki praktycznie gotowe do wysyłki 

A malować skrzynki będziesz we własnym zakresie ? Rozumiem , trzeba oszczędzać .  :) 

Sorry , nie mogłem .... Lubię nie oczywiste forniry. Drapaka okleił mi kiedyś Grzesiek / @Audio Autonomy/ w naturalnym fornirze czarny dąb bagienny . Mógł się podobać , lub nie , ale był jedyny w swoim rodzaju. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AudioTube napisał:

Nie widzę standów.

Muszę się pomału zacząć rozglądać.

 

10 minut temu, tomek4446 napisał:

A malować skrzynki będziesz we własnym zakresie ? Rozumiem , trzeba oszczędzać .  :) 

Sorry , nie mogłem .... Lubię nie oczywiste forniry.

Na początku myślałem o surowym drewnie, ale jednak zdecydowałem się na fornir. Spodobał mi się po zobaczeniu mini-monitorków od YB Audio - tamte mają właśnie takowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chyba Miro 84 napisał:

kto robi stolarkę (jesli mozesz napisać,a  jesli juz była o tym mową to poprosze raz jeszcze) pozdr.

Stolarkę robi jakiś znajomy konstruktora.

1 minutę temu, AudioTube napisał:

A masz pomiary tych monitorów?

Jeszcze nie.

Dokładnej ceny jeszcze nie znam. Po prostu napisałem AJ, żeby kosztowały około 6000 Euro, ale jak wyjdzie więcej, to nic się nie stanie.

Przesyłka będzie pewnie kosztować z 500-800 Euro.

@AudioTube Może za jakiś czas i ja zażyczę sobie subwoofer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi777 napisał:

Może za jakiś czas i ja zażyczę sobie subwoofer.

Dobrze jest w takie miejsce/konstruktor/ dać także kolumny. Niech ktoś z dużym doświadczeniem „pozszywa” tak po inżyniersku pasmo suba z midwooferem. Unikniesz strojenia na ucho, irytacji i extra wątku na forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rega 😄

Troszkę offtopując, przed chwilą próbowałem utworzyć konto na Qubuz, no i założyłem, ale dlaczego wyświetlił się komunikat w stylu - ten kraj nie jest obsługiwany. Przecież Holandia widnieje na liście krajów, gdzie Qubuz działa. Automatycznie zmieniło mi na Wielką Brytanię. WTF?

Kod weryfikacyjny mi w ogóle na pocztę nie przychodzi. Chyba nie chcą moich pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi - mnie o to nie pytaj. Może któryś z Kolegów zechce zabrać głos w tej sprawie. Ze strimingiem jestem 30 lat za murz (przepraszam, afroamerykanami). Uzywam jedynie Spotify na lapku. Zupełnie mi to wystarcza.

PS Kiedyś o murzynku Bambo był nawet wiersz w elementarzu (książka do nauki czytania w pierwszej klasie) i jakoś nikt nie czuł sie dyskryminowany i nie odbierał  tego jako upokorzenie. Co to się porobiło? Na temat ciemnoskórych mam identyczne zdanie jak Fred z komedii ,,Chłopaki nie płaczą.,, czyli ile jest wart ktoś kto na swoim podwórku dał się złapać w siatkę lub wódz sprzedał go za paczkę fajek. Przepraszam za OT.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, AudioTube napisał:

Jeszcze raz powolutku od nowa. Nie wiem, z telefonu tym razem spróbuj. Trzy lata temu założyłem, raz na rok ściagają z rachunku. Żadnych problemów, usterek, niedogodności, no idylla.

Nic z tego. Jak zmieniam kraj na dole strony, z Wielkiej Brytanii na Holandię, to dosłownie na sekundę obraz się odświeża, zmienia kwotę subskrybcji na Euro, po czym wraca do funtów. Spróbuję założyć nowe konto na innym e-mailu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...