Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

21 godzin temu, Adi777 napisał:

Kod weryfikacyjny mi w ogóle na pocztę nie przychodzi. Chyba nie chcą moich pieniędzy.

Albo nie chcą Ciebie 😉🤭

2 godziny temu, Adi777 napisał:

Nic z tego. Jak zmieniam kraj na dole strony, z Wielkiej Brytanii na Holandię, to dosłownie na sekundę obraz się odświeża, zmienia kwotę subskrybcji na Euro, po czym wraca do funtów. Spróbuję założyć nowe konto na innym e-mailu.

Zrób to z laptopa, jak korzystałeś z tej samej przeglądarki np Chrome, wyczyść dane przeglądarki, ciasteczka etc.

Dla pewności po tych czynnościach zresetować lapka i zacznij od nowa od początku uwzględniając/zaznacz Holandię.

Zrób to z normalnego dostępu do internetu(dostawca kablówka), a nie z sieci komórkowej, może faktycznie w roamingu może się przełączać. 

Albo wyłącz/zablokuj opcję w ustawieniach roamingu przelaczanie się na inne sieci w roamingu.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie świta, że zaczynając z Qobuz wyraziłem ochotę na 30 dni darmowych najtańszego abonamentu. Interesowało ich zip postal. Wpisałem swój kod pocztowy/NL. Płatność 1 eurocent przez Apple i po okresie „darmowym” kilka następnych miesięcy płatności ściągali przez Apple.

Wtedy postanowiłem zapłacić z góry za rok.

Nie przypominam sobie, żebym na etapie tych „pierwszych” miesięcy kiedykolwiek musiał podawać numer rachunku bankowego. Nie wiem, po numerze telefonu wiedzieli, że na pewno w Nl mieszkam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowałem kilka modeli Marantz PMxx zatem dzisiaj czas na model 17mkii. To jeden z mniejszych wzmacniaczy tej serii ale wykonany równie solidnie. Standardowo porządny toroid, dobrej klasy kondensatory. Wydaje się ze w danej kategorii cenowej to dobry wybór. Gra dosyć dobrze z możliwością korekcji bas i treble. Dla purystów jest opcja ominięcia direct tone.

IMG_5855.jpeg

IMG_5856.jpeg

IMG_5857.jpeg

IMG_5854.jpeg

IMG_5852.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie koniec historii Marantz i zobaczmy coś z wagi ciężkiej. Denon POA-3000 w najwyższej wersji RG. Początek lat 90 tych wersja naczynek Japan z mocą rms 2x250w na 8ohm. Na kanał mamy 6 par tranzystorów łącznie 24 trany mocy. Wejście zbalansowane i możliwość pracy w trybie mono z mocą 400w. Piękne wskaźniki, drewniane boczku. Gra referencyjne, wyśmienicie:)

IMG_5868.jpeg

IMG_5867.jpeg

IMG_5864.jpeg

IMG_5862.jpeg

IMG_5860.jpeg

IMG_5859.jpeg

IMG_5786.jpeg

IMG_5865.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie zaszły małe zmiany. Także związane z muzyką zapisaną na krążkach, ale jednak trochę mniejszych.

Wprawdzie za często CD nie słuchałem, ale udało mi się w niezłej cenie nabyć odtwarzacz, więc zamieniłem playera od Pianocrafta na CD-S1000.

Od kilku dni leci tylko CD, lecą stare płyty i jest miło. Także gdy szuflada z płytą wjeżdża do środka :) Fantastyczny dźwięk :) 

ZdjcieWhatsApp2023-11-22o19_17.37_3c1140b7.jpg.564717beee20dc50b5a137c9625f9946.jpg

Zdjęcie WhatsApp 2023-11-22 o 19.21.15_097087a6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomek4446 napisał:

Wróciłem do gry. Cholernie mi brakowało tego dźwięku.

Dzięki Grzesiek / @Audio Autonomy/

Cieszę się, że mogłem pomóc. Może następnym razem uda się spotkać na dłużej i będzie trochę więcej czasu na pogaduchy. No i może odgród uda się też posłuchać ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Audio Autonomy napisał:

Może następnym razem uda się spotkać na dłużej i będzie trochę więcej czasu na pogaduchy. No i może odgród uda się też posłuchać 

Też na to liczę. Zawsze cieszą mnie nasze spotkania.

3 godziny temu, Rega napisał:

Może nie jest tak ładny jak Tomka, ale myślę, że wyposażony niegorzej

Bez zbytniej skromności. Jest ładny i ma ramię SME , a to już coś znaczy. Zastanawiałem się u siebie nad zmianą ramienia , ale sumienie by mnie zagryzło gdybym zmodyfikował staruszka. 

1 godzinę temu, terracan1929 napisał:

Od kilku dni leci tylko CD, lecą stare płyty i jest miło.

Natchnąłeś mnie :) 

Jak szaleć to szaleć ! Mała zmiana aranżacji i zmieścił się magnetofon. Doszły co prawda kolejne kable , ale powyżej pięćdziesięciu to już ma marginalne znaczenie. :) 

Podłączyłem do Luxmana i jest miodzio :) Nagrywanie bezpośrednio z Eversolo z pominięciem DL i RME. 

Naprawdę dźwiękowo z kaseciaka wstydu nie ma .

P.S.

Ten słonik to tam stoi na szczęście. Ot tak , że jak się walnę na wpięciu jakiegoś kabelka to , żeby to wszystko nie wyleciało w kosmos :) 

IMG_1551.JPG

IMG_1553.JPG

IMG_1554.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomek4446 napisał:

Natchnąłeś mnie :) 

😁

Ty to masz tego sprzętu..... 😵

Ale kaseciak first class.... trzygłowicowy i do tego mojego ulubionego producenta 😁 

Taśma Maxellka też niczego sobie, ale chyba bezchromowa (?)

Miałem kiedyś trochę Maxellek złotych (z chromem), ale najwięcej miałem Tidikej :) , czyli dla niewtajemniczonych TDK.


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomek4446 napisał:

Też na to liczę. Zawsze cieszą mnie nasze spotkania.

Bez zbytniej skromności. Jest ładny i ma ramię SME , a to już coś znaczy. Zastanawiałem się u siebie nad zmianą ramienia , ale sumienie by mnie zagryzło gdybym zmodyfikował staruszka. 

Natchnąłeś mnie :) 

Jak szaleć to szaleć ! Mała zmiana aranżacji i zmieścił się magnetofon. Doszły co prawda kolejne kable , ale powyżej pięćdziesięciu to już ma marginalne znaczenie. :) 

Podłączyłem do Luxmana i jest miodzio :) Nagrywanie bezpośrednio z Eversolo z pominięciem DL i RME. 

Naprawdę dźwiękowo z kaseciaka wstydu nie ma .

P.S.

Ten słonik to tam stoi na szczęście. Ot tak , że jak się walnę na wpięciu jakiegoś kabelka to , żeby to wszystko nie wyleciało w kosmos :) 

IMG_1551.JPG

IMG_1553.JPG

IMG_1554.JPG

Ładnie, bardzo ładnie, tyle zabawek które cieszą oczy i uszy. 🫡

Zakładam że ta komoda drewniana, tyle skrzynek pewnie swoje waży 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, terracan1929 napisał:

😁

 

 

Taśma Maxellka też niczego sobie, ale chyba bezchromowa (?)

Miałem kiedyś trochę Maxellek złotych (z chromem), ale najwięcej miałem Tidikej :) , czyli dla niewtajemniczonych TDK.


 

Tzw. żelazówka.

A napis rzymska dwójka na tej taśmie to oznaczenie taśm z warstwą chromu tak dla wtajemniczonych 😉 

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2023 o 15:41, AudioTube napisał:

Mnie świta, że zaczynając z Qobuz wyraziłem ochotę na 30 dni darmowych najtańszego abonamentu.

Nie wiem jak, ale poszło, działa. Sublime +. Opłaciłem na rok, przez PayPal. Przewalutowało mi z funtów na euro. Yupiii 😁

AJ pyta się, czy chodzę na siłownię, bo podobno ciężkie są 😄

33×40×60 cm. Później ma mi wysłać pomiary.

CX512x2MBurl.jpg

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...