Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Dnia 2.12.2023 o 05:50, audiowit napisał:

A nikt nie stanie w salonie i nie tupnie nogą i powie ja bedę jeżdzil ponad 5 lat i chcę prawdziwy samochod, a nie gadżet. I nie dać się zbyc cwaniakom wmawiajacym, że ekologia itd. Bo to gowno prawda. 

U mnie w firmie współczesna flota robi bez problemu po 400-500k i to na tych wstrętnych zabójczych interwałach olejowych co 30k ;) oczywiście są wyjatki jak np 3 cylindrowe dyzle marki co g wort ;) ale przeważnie nie ma kłopotów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomek4446 napisał:

Marcin , a serio to jak ? Zadowolony ?

Na razie mam testowy z forum AS. Mój prywatny sie grzeje bo zmarzniety. Bardzo przyzwoite granie. Pełne, dociążone, głębokie i przestrzenne. (Z liniowym, bo bez średnie).

Ładnie gra z wbudowanego daca. 

10 godzin temu, Artur Brol napisał:

Takie cos bez ekranu

I tak z takiej odległości to nic nie widzę... 🙂

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpadł z wizytą do mnie dzisiaj Hifiman Serenade.

Co prawda, wypożyczony by porównać go z moim Singxer sda2 ( zamieszczę testu wyniki, w moim temacie na temat sluchawek) ale jako że,  to też DAC I również R2R, to głupio nie wykorzystać okazji i nie porównać go z Gato.

Więc też tak zrobiłem.

W odróżnieniu od Holo - w ten sam sposób testowany jak Holo - różnicy nie słyszę. 

Jeśli bym jednak, kiedyś zmieniał wzmacniacz na taki bez przetwornika, i machnął ręką na wbudowany w Serenade streamer  - niestety tylko przewodowy - to z pewnością bym go pod uwagę wziął. 

Bardzo elegancka zabawka, ciężka, czarna i z prostym wyświetlaczem.

Czytelnym co jest bardzo ważne.

20231216_130754.jpg

20231216_130807.jpg

20231216_130820.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...