Skocz do zawartości

Wasze systemy...

Recommended Posts

Pora się pochwalić , miało trwać dwa tygodnie , trwało trzy m-ce, ale było warto czekać. Odebrałem od stolarza dębowe standy do Alteców. Trochę mu wszedłem na ambicję i wykonał je dużo trudniejszą metodą niż oryginał japoński.

https://www.kenricksound.com/gallery_photo.html

Alteci wyglądają o wiele lżej niż na standach wykonanych przeze mnie.

Nowe standy są też niższe o 3 cm od poprzednich , wysokość dobrałem na słuch. Podstawiłem pod kolumny książki i wyjmując , to dokładając kolejne, zoptymalizowałem najlepszą wysokość dla horna.

A tak to wygląda :

20211126_181929.jpg

20211126_192513.jpg

20211126_192548.jpg

20211126_192647.jpg

20211126_193456.jpg

7 godzin temu, lpomis napisał:

jak będziesz brał lampy i kolumny na następny zlot to weź jeszcze te nowe podstawki przy okazji bo bardzo ładne.

Tak , Wojtek , tak oczywiście wezmę, i wiesz co , aby nie pełzać po glebie jak ostatnio, pomyślałem , że wezmę też szafkę audio. A idąc za ciosem , jak się zacznie część rozrywkowo - degustacyjna , to byśmy nie byli narażeni na dyskomfort spożywania ciepłych trunków przytargam też lodówkę ....... i na koniec wniosek meldunkowy ;) 

Dzisiaj w ramach sprawdzenia działania / lub nie pre phono przytargałem z sypialni Sony V5. Pisze to dla wszystkich osób ,które jako za coś do " grania'  uważają tylko sprzęt z produkowany obecnie , najlepiej nowy i na gwarancji. Nawet nie wiecie ile tracicie ? :) Tak a'propos pre jest nowe, a Soniak to 47 latek , pre się zrąbało już trzeci raz, a Soniak bez zarzutu sobie nadal brzdąka . Był tylko dwa razy na odkurzaniu wnętrza i sprawdzeniu jak tam kondensatory. Nic nie zostało wymienione po za żarówkami , te po tylu latach miały prawo się spalić. Powiem Wam , że jak włączyłem zwykłe " Antyradio ' to nie mogłem się oderwać od dźwięku i nie miałem sumienia go wynieść. Kurde , może trzeba wpakować trzecią szafkę do pokoju ? Choć z drugiej strony zrobiła się zima i spanie na balkonie / żona/ morze nie służyć zbytnio moim korzonkom :) A może jednak ... szlag z korzonkami ! :)  

20211128_140551.jpg

20211128_140608.jpg

10 minut temu, Chili napisał:

jestem pewien, że zostaniesz  niekwestionowanym królem organizacji zlotów

No jasne , już zamówiłem barek na kółkach , od Rogoza , żeby było audiofilsko :) 

Dobrze , że piszesz , bo teraz poważnie. Nie ma ktoś z towarzystwa pożyczyć na tydzień pre phono. Najlepiej z możliwością MC , ale też niekoniecznie.

Przepraszam , że odwalam prywatę w tym wątku.

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

pre się zrąbało już trzeci raz

🤣 przykre,  i to bardzo w kurza . Który padł ?

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Nie ma ktoś z towarzystwa pożyczyć na tydzień pre phono.

Możesz też wypożyczyć taki sam jaki posiadam, tylko musiałbyś wpłacić depozyt, a przy okazji będziesz mógł przetestowa欬

Pozdr.