Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

13 godzin temu, dorsz napisał:

Próbowałem wszystkich. Najwyraźniej jestem niereformowalny

Dorsz , Ty masz problem ? @Redakcja AUDIO po restarcie Forum moje kolumny zaczęły odbierać sygnał powiadomienia z poczty który przychodzi na komórkę ??? Ola , wiem , że prosiłem , ale aż tak nie trzeba było , naprawdę 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redakcja AUDIO napisał:

Widzę, że strzałka się pojawiła... coś mała, nie? 

Mogłaby wypełniać kwadrat.

39 minut temu, lysyrafal napisał:

tamta była za duża.

Fakt, a obecna za mała.

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Dorsz , Ty masz problem ?

Ćwierć wieku korzystam z Opery, to trudno zmieniać. To była pierwsza i wtedy jedyna przeglądarka, która blokowała wyskakujące okienka.

Na stacjonarnym mam Firefox (poczynając od Phoenix i Firebird), ale od lat jadę na tabletach, siedząc wygodnie w fotelu i słuchając muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gienas napisał:

przeca palcem po ekranie tabletu przeciągniesz w dół i stronę przewija w dół, palcem w górę i strona jedzie do góry.

@dorsz wiesz , że zaczynasz przeginać ? Jest chyba jakaś granica lenistwa ?😂

1 godzinę temu, dorsz napisał:

No ale tam jest Tapatalk

Właśnie zostawiłeś bulteriera daaaleko w tyle, w wyścigu o nieodpuszczanie 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gienas napisał:

Mając wybór ;) wolałbym naciskać na tapatalka niż na buton :)

Dopóki kasa z reklam w gazetce się zgadza, dopóty nie muszą się zbytnio przejmować jakimś tam forum. Stryjecki wyraźnie kiedyś napisał na forum HFM, że go forum nie interesuje. Aczkolwiek, Tapatalk na HFM działa.

Edytowano przez dorsz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redakcja AUDIO 

Nie wiem jakie tam u was w firmie panują układy, ALE jakby co, to przeproś się z informatykami. Uśmiechnij się, zamrugaj rzęsami... czy tam coś 😉 

Ale przestaniecie k... grzebać, przecież po ostatnim upgrade było dobrze. 

Nie można - no k... naprawdę nie wolno grzebać w aktywnej maszynie! Wszystko robi się najpierw na KOPII - z dopuszczonymi testerami. 

Bo w tej chwili mamy sytuację, jakby za operacje kardiologiczne brała się sprzątaczka. Sorry 😛 

Poproś, niech przywrócą stan poprzedni.

Edytowano przez dorsz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina forum. Gówniany błąd php o braku możliwości przerobienia pliku wyskakuje. Przyczyn może być w pizdu, zaczynając od prozaicznej: skończyło się miejsce na dysku, przez brak uprawnień do zapisania na dysku (ktoś sobie coś poustawiał) aż po nie bo nie i już czy też cosmic waves. Może coś w logach jest a może nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...