Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

Łażą po stronach 18+, a potem udają Greka 😎
@lpomis tryb incognito nie działa: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-chrome-tryb-incognito-nie-dziala-pozew-milard-dolarow 😁 

A ze spraw mniejszej wagi (blink, blink), właśnie zniknęłam anglojęzyczną wielką stopkę 💪😉 
Generalnie działamy pełną parą :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, J4Z napisał:

Reklamy są personalizowane. 

No tak, ale ja mam całkowicie nowy dysk, bo tamten mi padł. A na "żadnych" stronach nie bywałem.

Chyba że, tak jak podejrzewałem, w pracy na wspólnym Wifirifi, ktoś musiał oglądać "coś". I to wspólne IP powodowaołoby  takie reklamy w moim kompie. Ale dlaczego tylko w moim ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, terracan1929 napisał:

No tak, ale ja mam całkowicie nowy dysk, bo tamten mi padł. A na "żadnych" stronach nie bywałem.

Chyba że, tak jak podejrzewałem, w pracy na wspólnym Wifirifi, ktoś musiał oglądać "coś". I to wspólne IP powodowaołoby  takie reklamy w moim kompie. Ale dlaczego tylko w moim ?

W sto procentach reklam się nie pozbędziesz. 

Chcesz je w dużym stopniu ograniczyć, to musisz postawić sobie jakiś filtr na DNS.

Ja używam pihole. Dodałem prawie 2 mln domen które ma mi blokować a jak coś przejdzie i tak , to robię wpis ręczny i dodaje do czarnej listy. 

obraz_2022-12-02_130330541.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jawor2 napisał:

Dziękuję za pomoc. Rzeczywiście póki co odpuszczę sobie, zwłaszcza że nie do końca przekonuje mnie też zasilacz (jakiś mało estetyczny chińczyk z Ali Express), a tu jak się okazuje sprawa jest bardziej istotna niż by się zdawało 😉

@Asia , zaznaczasz tekst który chcesz cytować i z menu cytuj. W nowym wątku cytuj 1 post

image.thumb.png.858e14c87a8df8080830255e3dc48d98.png

image.png.2977d027fffb85338288c8037358b480.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też inna metoda: na tym poście z innego wątku dajesz "odpisz, cytując", kopiujesz i wklejasz do bieżącego wątku (a potem nie zatwierdzasz tamtego swojego "roboczego"  wpisu)

3 minuty temu, RoRo napisał:

proszę - wszelkie propozycję sprzedaży swojego sprzętu kierujcie na PW do osoby potencjalnie zainteresowanej, albo jako ogłoszenie w dziale GIEŁDA.
Dotyczy to oczywiście również innych użytkowników naszego Forum i taką zasadę przyjęliśmy kilkanaście lat temu 🙂

Nie ma problemu by dawać link do aukcji "obcych ludzi" - np.  do aukcji czy sklepów (oczywiście pod warunkiem, że nie jest to powtarzająca się, nachalna, ukryta działalność promująca jakiś konkretny sklep czy użytkownika)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, terracan1929 napisał:

No tak, ale ja mam całkowicie nowy dysk, bo tamten mi padł. A na "żadnych" stronach nie bywałem.

Chyba że, tak jak podejrzewałem, w pracy na wspólnym Wifirifi, ktoś musiał oglądać "coś". I to wspólne IP powodowaołoby  takie reklamy w moim kompie. Ale dlaczego tylko w moim ?

Musisz lepiej ukryć ;)

  1515151049_fdlevl_600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy daję "Odpisz, cytując" to u mnie jest to widoczne w postaci takiej, jak po opublikowaniu na Forum....
Dokładnie tak, jak poniżej.

2 minuty temu, J4Z napisał:

RoRo czy Ty klikając to, później w okienku, jako mod, widzisz to w bbcodzie? Bo ja kiedyś próbowałem tym sposobem i nie mogłem skopiować. 

Pojawia mi się ramka z użytkownikiem , a linijka poniżej - tekst.
 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...