Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

24 minuty temu, Adi777 napisał:

Jeszcze nic nie słuchałem z twórczości tego kompozytora, także czas zacząć.

Będziesz Pan zadowolony - gwarantuję 😎

 

Ja z kolei nie mam na dziś żadnej koncepcji, jakiego albumu posłuchać. Wałkuję kilka swoich składanek, głownie muzyka klubowa.

Wrzucam kilka klipów, może się coś komuś spodoba...

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie indziej udzielam się w temacie filmowym, dlatego że dziś w ogóle jest filmowo.

NC5qcGVn.jpeg

Znakomity film, znakomite role i fantastyczna muzyka w większości wykonana przy współudziale Academy of St. Martin-in-the-Fields pod batutą, oczywiście Sir Neville Marrinera.

Wydanie z 1984 roku, amerykańskiej wytwórni Fantasy Records. Znakomity winyl - materiał, sprawuje się lepiej po 40 latach, niż niektóre współczesne wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

Proszę bardzo. Te są podobne.

 

IMG_20230702_201440.jpg

Roman, a znasz pierwsze solowe albumy Knopflera z muzyką do filmów? 

1 godzinę temu, Highlander_now napisał:

Gdzie indziej udzielam się w temacie filmowym, dlatego że dziś w ogóle jest filmowo.

NC5qcGVn.jpeg

Znakomity film, znakomite role i fantastyczna muzyka w większości wykonana przy współudziale Academy of St. Martin-in-the-Fields pod batutą, oczywiście Sir Neville Marrinera.

Wydanie z 1984 roku, amerykańskiej wytwórni Fantasy Records. Znakomity winyl - materiał, sprawuje się lepiej po 40 latach, niż niektóre współczesne wydania.

Czemu masz tę babę w awatarze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrólKiczuCzegoś słuchałem, ale to było dość dawno (przynajmniej 7-8 lat wstecz) i nie wiem nawet czy to były albumy z muzyką filmową. Poza tym słuchałem wtedy przy lampce (niejednej), a wtedy wszystko bardzo się podoba😉 , tyle że niczego nie słucha się dokładnie. Niestety, później już nie miałem okazji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rega napisał:

@KrólKiczuCzegoś słuchałem, ale to było dość dawno (przynajmniej 7-8 lat wstecz) i nie wiem nawet czy to były albumy z muzyką filmową. Poza tym słuchałem wtedy przy lampce (niejednej), a wtedy wszystko bardzo się podoba😉 , tyle że niczego nie słucha się dokładnie. Niestety, później już nie miałem okazji. 

https://tidal.com/album/2570791

Polecam ten album. To składanka z kilku pierwszych jego płyt. Bardzo ładna i nostalgiczna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Proszę bardzo. Te są podobne.

 

IMG_20230702_201440.jpg

Mam wszystkie. Podobne zespoły? Podobna muzyka? 

35 minut temu, Rega napisał:

@KrólKiczuA ja polecam szczególnie doskonale zrealizowany Kill to  get Crimson. Moja wersja jest dwupłytowa i druga płyta(DVD) to relacja ze studia nagraniowego gdzie można zobaczyć z jakim zaangażowaniem Mark Knopfler podchodzi do jakości nagrywanej płyty.

IMG_20230702_204243.jpg

Zgadam się ona jest świetnie zrealizowana. Pierwszy utwór jak mark zaczyna śpiewać oktawę wyżej. Aż ciery przechodzą po człowieku. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...