Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, gienas napisał:

:)  Skład mówisz ;) to zerknij na skład w albumie  -  Crossroads: Eric Clapton Guitar Festival 2007

Specjalnie na Twoją prośbę zdjąłem to podwójne DVD z półki i sprawdziłem listę nazwisk na pudełku. Chyba jeszcze lepsza niż na poprzedniej edycji festiwalu (też mam), choć i tam były wzruszenia. No, ale to na koncercie z 2007 r. wstąpił Jeff ze swoją supergrupą. Mała Tal Wilkenfeld na basie - rewelacja. Chyba to tam ktoś z kapeli (pewnie Vinnie Colaiuta) nosił ją na barana. (Pamiętam takie video.)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxredaktor Joeya D. poznałem z obrazka. Doczytałem, że gitarzysta to jeden z moich ulubieńców - Mark Whitfield. Reszta (np. Xavier Davis, Steve Wilson i Ron Blake) też nie od macochy. Nawet bez słuchania wiem, że to świetne granie. :)

U mnie też ładny jazz, choć dla odmiany - duety i do tego nie z USA, tylko brytyjsko-australijskie. Nie wiem, czy płyta jest dostępna na platformach.

Martin Taylor - "Two's Company"

R-9390233-1479717272-2590.jpg.f0449310bbaf847f39ecccc981690390.jpg

@stach_s : w książeczce do płyty napisali, że z całego forum najlepiej zabrzmi ona właśnie na Twoim systemie. Nie mam pojęcia dlaczego. 😎

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powrót do starej, niezardzewiałej miłości. Sonaty triowe J. S. Bacha. Polecam do odnalezienia w jakimś źródle i posłuchania. Nie można się nie zakochać. To są jedne z tych utworów od których można zacząć swoją przygodę z klasyką czy choćby z barokiem.

Wykonuje niewidomy od urodzenia Holm Vogel.

NDctMjA2MS5qcGVn.jpeg

Sonaty świetnie wykonane, płyta znakomicie nagrana, wytłoczona i zachowana.

Edytowano przez Highlander_now
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wrzuciłem sobie do odtwarzacza kolejną płytę i to był błąd. Zanurzyłem się w odsłuchu pierwszego utworu i trwało to do trzeciej w nocy. No cudo.

 

Wygląda na to, że jest to jakaś płyta demonstracyjna wydana przez Shanling z okazji premiery ich odtwarzacza CD-T100 lub sprzedawana razem z nim. Dorwałem tę pozycję w dużym zestawie płyt kupionym od Niemca. 
Jakość dźwięku paluszki lizać 😙

232.jpg

t.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafał S napisał:

Świetna piosenka A-ha i jeden z moich ulubionych filmów w całej serii. :)

U mnie wszystkie z Connerym na pierwszym miejscu.

Heh, od rana lece od nowa. Miejsce odsłuchowe zaczyna mieć ręce i nogi i człowiek sie jara. 

Screenshot_20240121_103442_com.spotify.music.jpg

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...