Skocz do zawartości

ATOLL - czyli francuska robota


Recommended Posts

Dorsz - Ty nadal uparcie szukasz dziury w całym i chętnie prowokujesz....
Dedal75 - proszę reaguj spokojniej na zaczepki....

Czy Wam potrzeba więcej czasu na oglądanie mistrzostw? Proszę o bardziej wyważone wypowiedzi.

Wątek dotyczy ATOLLa - i nie jest to ring wolny by się obrzucać inwektywami i robić sobie jaja z innych!

Pozdrawiam
PS. A z sugestią "pieprzenia" to proszę do kuchni, a nie na Forum! Więc ukryłem pare postów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RoRo napisał:

Dorsz - Ty nadal uparcie szukasz dziury w całym i chętnie prowokujesz....
Dedal75 - proszę reaguj spokojniej na zaczepki....

Czy Wam potrzeba więcej czasu na oglądanie mistrzostw? Proszę o bardziej wyważone wypowiedzi.

Wątek dotyczy ATOLLa - i nie jest to ring wolny by się obrzucać inwektywami i robić sobie jaja z innych!

Krótko i na temat, Yamaha gra V-ką?! No to kto tu prowokuje?

Fakty o firmach usunąłeś, bo nie pasują do narracji? BMN podaje na swojej stronie że właściciel firmy był/jest kierownikiem sklepu RTV, a właściciel Haiku podaje w rozmowie z Pacułą, że jest muzykiem fagocistą. Nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej. 

http://bmn.com.pl/o-nas/

https://highfidelity.pl/@main-2373&lang=

Pytaniem jest, kto to będzie serwisował jak właściciel np. zachoruje?

I żeby nie było, że nie na temat. Atoll to normalna firma z powtarzalnymi produktami i ze światową dystrybucją.

A co do mistrzostw, to daruj sobie, ok? 

20221120_005458.jpg

2 godziny temu, Dedal75 napisał:

4c00ada32587ac4fmed.jpg.1f30f75e89cace734e87607b8028b4f3.jpgJa piszę w temacie , jednak jeśli ktoś nie miał do czynienia z Atollem to takie kwiatki wychodzą , wprowadzanie ludzi w błąd . 

Masz @dorsz cwaniaku , podpadles mi i tyle 

.... kto tu wprowadza ludzi w błąd jak nie TY, pisząc że Yamaha gra V-ką? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RoRo napisał:

A z sugestią "pieprzenia" to proszę do kuchni, a nie na Forum! Więc ukryłem pare postów...

Dziwnym trafem nie ukryłeś ŻADNEGO żadnego wpisu Dedal75 - bo to on się tak zwracał do mnie. 

I Ty jesteś moderatorem? 

@Redakcja AUDIO

4 minuty temu, Dedal75 napisał:

Jesteś jednak cymbał . 

O Cambridge się nie zająknąłes  .

Nie słuchałeś i zamilcz .

Tu nie trzeba kapować , takich leszczy jak ty  zamiatam sam pod dywan 😂

I proszę, wg RoRo, tak zachowuje się wzorowy forumowicz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dedal75 napisał:

daruj sobie Jarku

A niby dlaczego maje zdanie ma być mnie wartościowe? Szczególnie mniej znaczące od tych, co Yamahy nie testowali, a powtarzają internetowe stereotypy.

Testowałem, jak mi się zdaje, całkiem starannie, z wyrównanym poziomem głośności i parokrotnym przełączaniem między wzmacniaczami.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Dedal75 fakt, że może masz doświadczenie z Atollami i może nawet rację nie upoważnia Cię do rozwalania tematu wstawkami o "cfaniakach" itp. Nie musicie się lubić ale przestrzegajcie zasad netykiety i nie obrażajcie innych użytkowników za poglądy czy forsowanie racji. Na opamiętanie dostajesz 7 punktów. 

Pozdrawiam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kraft napisał:

A niby dlaczego maje zdanie ma być mnie wartościowe? Szczególnie mniej znaczące od tych, co Yamahy nie testowali, a powtarzają internetowe stereotypy.

Testowałem, jak mi się zdaje, całkiem starannie, z wyrównanym poziomem głośności i parokrotnym przełączaniem między wzmacniaczami.

Pozdrawiam.

Ale już nie raz pokazałeś co sądzisz o brzmieniu wzmacniaczy , mi to wystarcza 

I do Ciebie @MariuszZ  mam nadzieję że drugi dobry forumowicz dostał punkty , za choć pewnie sam nic nie zbudował poza karmnikiem ,  wyśmiewanie a co A tym idzie prowokacje bym się uruchomił w odniesieniu do  Właściciela z BMN i Haiku  jak i inne nie mądre wypowiedzi ?

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokojniejsze wypowiedzi, bez dogryzania sobie nawzajem!
Nie rozwalajcie tego wątku i nie psujcie atmosfery na naszym Forum.

Dorsz dostał bana na tydzień - gdyż szedł śladem kilku usuniętych w tym roku użytkowników (za pyskówki i rozwalanie Forum). Jeżeli nie potrafisz i nie chcesz dostosować się do zwyczajów panujących na tym Forum to szkoda...

Po raz kolejny powtarzam: ten wątek dotyczy ATOLLa i bezpośrednich porównań z innym sprzętem.

Pozdrawiam
PS. Usunąłem jeszcze kilka postów Dorsza i Dedala.
A wbrew wcześniejszym posądzeniom Dorsza - wyleciały również wpisy Dedala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2022 o 22:39, Kraft napisał:

Testowałem, jak mi się zdaje, całkiem starannie, z wyrównanym poziomem głośności i parokrotnym przełączaniem między wzmacniaczami.

A jak wyrownywałeś poziom głośności,  mierzyłeś REWem, czy jakimś sonometrem?

Pytam z ciekawości,  warto by o tym napisać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie ma większej bzdury niż procedura testowa wyrównywanie poziomu głośności. Ma grać k...a dobrze na każdym, czy słucham cicho czy głośno. To też istotne kryterium. Jak porównuje cokolwiek to porównuje na wielu kawałkach, z różnymi poziomami głośności. Sztuczna pierdołologia testowa jest równie durna jak niektóre ałdiofylskie pierdołologie.... jak nie więksiej durniejsza... a efekt końcowy - wszystko gra tak samo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DiBatonio napisał:

ale często to głośniej odbieramy jako "lepiej".

A dlaczego jeden miałbym słuchać głośniej niż drugi? Zarówno jeden jak i drugi przesłuchuje od niskiego do wysokiego, więc nie uważam żeby to było faworyzowanie głośniej grajacego, choć może jest jeśli potrafi zagrać głośniej i czysto bez zniekształceń 😉 To wyrównywanie głośności ma sens tylko jak chcesz porównać coś na szybko np 2 źródła na tym samym wyjściu. Przy takim szybkim przelaczaniu zawsze wygra głośniejsze, chyba że różnica jest kolosalna 😁

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Adi777 napisał:

Okej, a są jacyś normalni pomiarowcy? 

Ci co też słuchają a nie tylko mierzą i ślepo przyjmują, ale ich zazwyczaj zakrzyczą 😉

Post in thread 'Topping A90 Headphone Amplifier Review' https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-a90-headphone-amplifier-review.13592/post-1335107

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...