Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

10 godzin temu, AudioTube napisał:

Inny Adam, ten oto właśnie piszący, ma dewiacje i obsesję na kilku obszarach. Wokale żeńskie, soundstage, realizm i wgląd w nagranie oraz 

Mam i ja swój „kontrabas” w domu.

Prawie cały rok czekałem na to pudełko. Różne topologie, testy/odsłuchy, irytacja, że to nie to. Odsyłanie do konstruktora. Zmiana koncepcji, testy, odsłuchy i tak w kółko. Obsesja na punkcie - cena/potrzeby.


Wyciąga z „dobrych” nagrań wszystko co mnie interesuje w brzmieniu. 
Od „dziś” stoję po stronie tych, którzy uważają, że źródło ma duży wpływ na brzmienie. Zaraz po „akustyce” i ZG. No i dobrze by mieć pod ręką te raczej „świetnie” realizacje. 
 

Dobre pytanie. Chodzę z nim i dzisiaj. Choć jest mi znacznie lepiej, gdy za troszkę więcej mam, aż tak dużo. 

 


 

0D295A11-8F16-4D9A-A797-47E9551C3245.jpeg

Czym więcej tam tego na wyświetlaczu, to lepiej gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratka dla lampiarzy ale nie tylko. Obudowa zamknięta, duży woofer, 3 drogi, idealne do nieokielznanego przebasowionego pomieszczenia. Nie żebym reklamował ale rozglądałem się długo i gdyby nie odległość to kto wie 😎

https://www.olx.pl/d/oferta/cabasse-sampan-311-m-13-12-cali-95db-kolumny-pod-lampe-CID99-IDUbwfP.html

 

Screenshot_20230504_203254.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MariuszZ napisał:

Gratka dla lampiarzy ale nie tylko. Obudowa zamknięta, duży woofer, 3 drogi, idealne do nieokielznanego przebasowionego pomieszczenia. Nie żebym reklamował ale rozglądałem się długo i gdyby nie odległość to kto wie 😎

https://www.olx.pl/d/oferta/cabasse-sampan-311-m-13-12-cali-95db-kolumny-pod-lampe-CID99-IDUbwfP.html

 

Screenshot_20230504_203254.jpg

Ciekawi mnie średnica, a niepokoi góra ciekawe jak brzmi. Kurcze z Vintage często jest problem że jak góra i środek spoko to bas odstaje, jak bas super bo buda zamknięta duży sztywny głośnik to znowu wysokie już nie najwyższej próby heheh. Jak nie urok to.... I weź tu bądź mądry. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, J4Z napisał:

Technologia nie, ale za to ceny tak. 😀

To co robia dzialy R&D w tych firmach? Wymyslaja kolory i ksztalty? 

17 minut temu, marcinmarcin napisał:

Promocja na 9 i 12 V wzmacniacze liniowe PD Creative. Polecam bo sam kupiłem 12V do daca i jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku 👍

https://pd-cf.pl/sklep/

a co sie zmienilo po zmianie zasilacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...