Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Promocja na 9 i 12 V

Jeszcze kilka tygodni temu szukałem 12VDC 2A do routera. Drogo było to poskładałem za ok 150 zł. Byłyby promocje to nie traciłbym czasu może 😎 

Znaczy trzeba informować o okazjach na bieżąco. Może komuś pomoże czasu oszczędzić o pieniądzach nie wspominając 😉

 

Screenshot_20230505_204423.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MariuszZ napisał:

Jeszcze kilka tygodni temu szukałem 12VDC 2A do routera. Drogo było to poskładałem za ok 150 zł.

Czyżby pod wpływem tego tasiemca na sąsiednim forum? Z ciekawości, podłączyłeś zasilacz pod router i coś  to "gra" ? Ja podłączyłem liniowy do switcha i nic a nic.  Wróciłem do fabrycznego zasilacza a w następnym kroku wyeliminowałem całkowicie switcha, zwolniło mi się gniazdko Ethernet w ścianie i jadę prosto z routera. Oczywiście pytanie to offtop wobec tematyki wątku, ale umówmy się na szybkie pytanie i szybką odpowiedź. 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tenfilip napisał:

Oscyloskopem?

Możesz zmierzyć, PD zamieszcza do każdego zasilacza indywidualny wykres. Są na ekstremalnie niskim poziomie. Ale nie to dla mnie jest ważne, tylko jako dźwięk się wydobywa 😉

39 minut temu, Wito76 napisał:

umówmy się na szybkie pytanie i szybką odpowiedź. 

transparentne kolumny, transparentny wzmacniacz i będziesz słyszał, też kiedyś tego nie słyszałem 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wito76 napisał:

Z ciekawości, podłączyłeś zasilacz pod router i coś  to "gra" ?

Na chwilę obecną nie słyszę poprawy. Chyba nie bardzo jest co poprawiać u mnie 😎

Teraz kombinuję jeszcze z filtrami. Zamysł jest taki, że przy każdym gniazdku w mieszkaniu, do którego podłączone są odbiorniki potencjalnie zakłócające pracę innych urządzeń (smpsy, ledy, lodówka itp) będzie filtr RFI. Opiszę jak skończę 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2023 o 16:11, J4Z napisał:
Dnia 5.05.2023 o 14:39, Tenfilip napisał:

Fascynuja mnie koncept kupowania stary sprzetu. Czy faktycznie technologia nie poszla do przodu na tyle, zeby obecne sprzety oferowaly wiecej za mniej? 

Technologia nie, ale za to ceny tak. 😀

Ja wczoraj przytachałem  do  domu kolumny o takiej  charakterystyce jak  na  załaczniku    ,majA  ...........50 lat , no dobrze 49 . myslałem ze  bedzie kleska  jak  w  Perl Harbor  , okazało  sie  ze  chyba trafiłem  w szóstkę w  vintydzowego totka .

Kto zgadnie co to  za kolumny  ????

Screenshot_7.jpg

ps  nikt  ich  nie  chciał  nawet  za   pincet  złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 4.06.2023 o 14:47, Asia napisał:

https://allegro.pl/oferta/wigo-wb70-telefunken-saba-13731686902

Odnowione Wigo WB70 3600 zł

Masz je jeszcze @audiowit?

 

Oczywiście, że mam i narazie się ich nie pozbywam. Zastanawiam się nad ich ewentualnym upgrade, a z drugiej strony szkoda, bo stan oryginał i przyzwoity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...