Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

No wzmacniacz Bogusław ma bardzo fajny, chętnie bym go posłuchał. Ale te kolumny, przepraszam, co to za firma jest Heco? To się w Lidlu kupuje?

Gdyby nie to forum to nawet bym nie usłyszał o Heco, serio.  

Bez urazy Bogusław, coś tutaj nie pasuje jak dla mnie.     Wiem, nie znam się i jestem głuchy. 

A co do kabli, nie interesuje mnie ile one kosztują ani ile Bogusław ich ma. Niech sobie słucha kabli jak lubi, to nie moja sprawa. Odezwałem się wcześniej ponieważ zaciekawiło mnie wyrażenie podziwu innego kolegi.   Podziwu nad czymś czego sam nie jest w stanie doświadczyć ani zweryfikować. To po prostu było dziwne dla mnie. Stąd żart o kwiatach. 

 

Bogusław,  nie ma się co droczyć i obrażać jeden na drugiego. Ja wiem, że to jest trochę taki wyścig facetów "kto ma większego i kto lepiej się zna na wszystkim".    Mnie nie zależy na takim prestiżu tutaj. Nawet jak ktoś zrobi sobie jaja ze mnie to nie nazwę go idiotą w nerwach. 

 

Pozdrawiam i życzę bezstresowego wieczoru 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było a tu tyle stron już zapisane. SUPER

Zroszenie na kawę jest dla kolegów z forum aktualne jest od dawna i nic się w tym temacie nie zmieniło, no .. sytuacja trochę nie pozwala dziś n spotkania, poprzednio chowałem się w domu, bo czekałem na ponowną operacje przepukliny, którą szpital "spierdoloił" i trzeba było za pieniądze poprawiać, a teraz nadal pilnuje by niczego nie podłapać, bo organizm walczy z zespoleniem. Liczę, że niedługo covid odpuści i będzie bardziej normalnie w końcu mam już parę pozycji streamerów do odsłuchania, bo chce odłączyć od PC

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JohnDoe napisał:

Gdyby nie to forum to nawet bym nie usłyszał o Heco

EEE no nie żartuj...

Choć sa to kolumny które kojarzę głównie z mocno analitycznym graniem i raczej do łączenia z "cieplejszymi" wzmacniaczami to nie jest produkt "lidla" ;)

A żeby odejść trochę od SETów ;););) poważnych i "okrótnych" ;) rozważań nad kablami które maca zamienią  w lebena

Właśnie zapuściłem jednocześnie smsla (tego malucha 5q pro) z lampowcem - duże kolumny na dole a maluchy na górze

Fajny efekt - prawie jak w filharmonii jak się siedzi pośrodku na dole bliżej sceny

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Dobra ok.... juz nie przeszkadzam w interesach.

Tu nie chodzi o interesy. Uwierz Bogusław sam doskonale wie czego szuka. My tylko dostarczany produkty. Bez kszty komentarza.

 

7 godzin temu, Kraft napisał:

Ostatni test sprzed ponad 9 lat. I kto tu nie zna/zapomniał Heco?;) A w tym czasie Niemcy wprowadzili tyle ciekawych konstrukcji.

Podobnie jest z magnatem. Po prostu dystrybutor oszczędza na marketingu ile się da. Dzięki temu te kolumny są tańsze od konkurencji o minimum 30 procent.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykresach heco maja dosyc liniowe pasmo przenoszenia. Chodzi mi o clean 701 xt

12 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

poprzednio chowałem się w domu, bo czekałem na ponowną operacje przepukliny, którą szpital "spierdoloił" i trzeba było za pieniądze poprawiać, a teraz nadal pilnuje by niczego nie podłapać, bo organizm walczy z zespoleniem.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Panie Bogusławie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Inferno napisał:

Mnie się to wydaje trochę nie fair i takie że się chce i dąży do konfrontacji w sytuacji gdzie osoba zaprasza i mówi przyjedź wypijemy kawkę posłuchasz i ocenisz sam. Mało tego wiem że niektórzy z kolegów u Bogusława byli i nieco zmienili swoje zdanie. Wiec jak się stawiam w pozycji że nie pojadę bo nie ale jątrzyć będę no to trochę nie do końca OK takie jest moje zdanie.

To jest najlepsze rozwiązanie... przyjść posłuchać i przekonać się na własne uszy czy słychać czy nie. Jest tylko jedna słaba strona takiego podejścia, która nie rozwiąże odwiecznego sporu. Co jeśli zaproszony stwierdzi, w odróżnieniu od gospodarza, że nie słychać różnicy? Kto jest wygranym, kto przegranym? Kto ma racje? Gospodarz dorabia sobie ideologię do przewodów czy zaproszony był niegodzien odsłuchu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kukocz napisał:

Kto jest wygranym, kto przegranym?

Według mnie takie stawianie tematu z zasady nas dzieli a przecież hobby powinno łączyć. Z synem jeździmy na motocyklach crossowych i nigdy nie spotkałem się z sytuacją że gość z KTM’a nie gada z właścicielem Yamahy albo że jak sobie kupił złoty łańcuch i złotą zębatkę to już inni niegodni jego ran całować 🤣 I jeszcze jak ktoś zapłaci pierdyliard za dodatki z frezowanego aluminium oksydowane na jakiś piękny kolor to nikt nie zapyta się „stary po co Ci to? Przecież nie jedzie szybciej dzięki temu?” Tylko wszyscy podchodzą gratulują i planują swoje przyszłe zakupy, takie tam szukanie podobieństw pomiędzy moimi hobby.

@Bogusław Kożyczkowski zdrówka 👍

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Inferno

----------------

To .... czy zaproszony usłyszy czy nie, to już jego sprawa, ja mogę podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, gdzie jest różnica? Co się zmieniło? a co dalej? to już gości sprawa.

Kłopot tylko z osobami, co schowają się za loginem i ciągle się odszczekują tym samym tekstem, a doskonale wiem, że to teoretycy. 

Tak, kawa .. to dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Kłopot tylko z osobami, co schowają się za loginem i ciągle się odszczekują tym samym tekstem, a doskonale wiem, że to teoretycy. 

uhm... ale skąd wiesz? Bo mają inne zdanie niż ty? Bardzo chciałbym dowiedzieć się skąd czerpiesz akurat tę wiedzę ?

Tego typu zaproszenia odsłuchy to jest dość śliski temat,

Występuje masa zależności które powstają na obszarach:

- on mnie zaprosił ( więc nie będę wypowiadał się wprost)

- występuje u niektórych gospodarzy duża presja na usłyszenie, na szczęscie nie u wszystkich

- ciągła chęć pokazania jaki to system jest zaje...ty i podgłaśnianie aby słuchacz usłyszał ta zajebist..ć

- podpowiedzi, sugestie

Dlatego po kilku wizytach wolę trafić do salonów w których wiem że zostawia sie mnei w spokoju na odsłuch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fafniak napisał:

uhm... ale skąd wiesz? Bo mają inne zdanie niż ty? Bardzo chciałbym dowiedzieć się skąd czerpiesz akurat tę wiedzę ?

Ale czy to u mnie jest problem, to inni chcą mi w mówić, że to nie możliwe, ja tylko zapraszam do siebie na kawę przy muzyce.

-----------

hehe .. nie, to nie ten sam lekarz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fafniak napisał:

Porażające. To jest coraz częstsze (na przestrzeni ostatnich 20 lat). Czasem okazuje sie ze poprawka prywatna polecana jest u tego samego doktora prywatnie..

heh przypomniał mi się odcinek Alternatyw 4 , kiedy do docenta Furmana przyszło 2 robotników którzy budowali blok i pytają czy mają poprawiać ściany :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

a doskonale wiem, że to teoretycy. 

skąd wiesz...

bo to co napisałeś :

16 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Ale czy to u mnie jest problem, to inni chcą mi w mówić, że to nie możliwe, ja tylko zapraszam do siebie na kawę przy muzyce.

nie jest odpowiedzią na pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...