Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

Lyngdorf to taka malutka skrzyneczka, lekka jak piórko, a taki dźwięk generuje!

Aplikacja średnia, ale w przeglądarce pod adresem tdai1120.local (lub wpisując adres IP) pod ręką wszystkie możliwe ustawiania.

Roksana ledwie uniosłam, podłączyłam i już gra (z Chromecast audio na razie).

Ciemniej gra i niżej, zdecydowanie. Czuć moc transformatora ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Asia napisał:

Lyngdorf to taka malutka skrzyneczka, lekka jak piórko, a taki dźwięk generuje!

Aplikacja średnia, ale w przeglądarce pod adresem tdai1120.local (lub wpisując adres IP) pod ręką wszystkie możliwe ustawiania.

Roksana ledwie uniosłam, podłączyłam i już gra (z Chromecast audio na razie).

Ciemniej gra i niżej, zdecydowanie. Czuć moc transformatora ;).

Kurczę no byłoby super gdybys tego arcama dostała i porownala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno gra K3, dużo w środku i na dole. Jest bardzo analogowy - chciałam podłączyć streamer Sonosa złączem optycznym. Akurat, nie da się ;).  Muszę pomyśleć gdzie mamy kable chinch/mini Jack  bo to już dawno nie używane przez nas rozwiązanie. Różne kable walają się po całym domu po tych eksperymentach ;).

Nie ma przycisku standby, natomiast pod przednim panelem ma przełącznik jak w lampce nocnej on/off. Dziwne rozwiązanie imo.

Nie moja bajka, ciekawe co mąż powie jak wróci.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arekszcz napisał:

Mysle ze 90% grona męskiego z tego forum chciałoby mieć dryga polowe tak zaangażowana w dobór sprzętu

Podpisuję się obiema rękami 😆

Chociaż raz jestem w "większości"😝

I... nie namawiam, ale czekam na Arcama🤪

Edytowano przez oTTaki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

3 godziny temu, Asia napisał:

Nie ma przycisku standby, natomiast pod przednim panelem ma przełącznik jak w lampce nocnej on/off.

Źle napisałam, to jest pstryczek jak w zasilaczu do komputera.


Arcam jest w Bielsku, ale nie wypożyczają. Nie ma to jednak jak odsłuch we własnych czterech ścianach z odpowiednim zapasem czasu.

 

 

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Asia napisał:

W

Źle napisałam, to jest pstryczek jak w zasilaczu do komputera.


Arcam jest w Bielsku, ale nie wypożyczają. Nie ma to jednak jak odsłuch we własnych czterech ścianach z odpowiednim zapasem czasu.

 

 

Wypożycz gdzieś indziej chociaż dystrybutor tez nie ma stanow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Amarok napisał:

Ale Arcama odsłuchasz? Jestem ciekaw jak ma się do Lyngdorfa.

Jeśli będzie w stanie go wypożyczyć to go odsłucha ,jeśli jej się nie uda to nic na to nie poradzi.Dałem wskazówkę(na priv) jak może to zrobić.

Gdyby mieszkała blisko mnie to na parę dni bym jej dał na sprawdzenie,ale niestety Warszawa ,daleko od Bielska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Asia napisał:

Powiem tylko, że to jest straszna frajda takie testy :).

Dokładnie. Ja tez lubię :)

18 godzin temu, Arekszcz napisał:

Mysle ze 90% grona męskiego z tego forum chciałoby mieć dryga polowe tak zaangażowana w dobór sprzętu

99% !

13 godzin temu, Asia napisał:

Arcam jest w Bielsku, ale nie wypożyczają. Nie ma to jednak jak odsłuch we własnych czterech ścianach z odpowiednim zapasem czasu.

Nie no po takich testach to tylko dalej tak.

12 godzin temu, Asia napisał:

muszę jeszcze SA30 sprawdzić żeby w spokoju sumienia podjąć ostateczną decyzję. Na pewno się uda

Pogadam z kolegami. Zobaczę co da się zrobić.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Asia napisał:

Taaaak! Ja też myślę, że niepotrzebna jest zaangażowana druga połowa tylko taka, która utwierdza w słuszności wyboru.

I nie pyta: ile?!

😁

Trafiłaś w 100%.

Ja ogólnie nie narzekam ,chociaż czasem małżonka pomarudzi ,mógłbyś te kolumny bardziej wsunąć bo za bardzo wystają.Wzmaki to pewnie bym mógł testować ,ale przy kolumnach to już by było marudzenie,no chyba żebym to wszystko robił ,gdy nie ma jej w domu.Czasami jednak zdaża się że po czasie potrafi być zadowolona ,jak kupiłem Arcama i starszego Maranztza przenosiłem do sypialni,to z początku psioczyła ,ale teraz mówi że ładnie wygląda i dobrze się go obsługuje.

Edytowano przez Tomasz Kluczynski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety tego nie zdążyliśmy zrobić. To była szybka akcja, a po 21 (jak już dzieci są z głowy) ciężko brać się za kalibrację pomieszczenia.

Zmieniałam oczywiście voicings i różnice są dość subtelne.

Myślę że cyzelowanie (nawet jakieś jeżdżenie meblami) zrobimy jak już ostatecznie zapadnie decyzja.

Myślę jeszcze, że na nasz odbiór ma ogromny wpływ to z czym porównujemy. Dopiero odkrywam ten świat i zapewne sprawy oczywiste, dla tych którzy już długo w tej drodze.

Troszkę mnie przeraża to wieczne poszukiwanie ;).

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Asia napisał:

Nie, niestety tego nie zdążyliśmy zrobić. To była szybka akcja, a po 21 (jak już dzieci są z głowy) ciężko brać się za kalibrację pomieszczenia.

Zmieniałam oczywiście voicings i różnice są dość subtelne.

Myślę że cyzelowanie (nawet jakieś jeżdżenie meblami) zrobimy jak już ostatecznie zapadnie decyzja.

Myślę jeszcze, że na nasz odbiór ma ogromny wpływ to z czym porównujemy. Dopiero odkrywam ten świat i zapewne sprawy oczywiste, dla tych którzy już długo w tej drodze.

Troszkę mnie przeraża to wieczne poszukiwanie ;).

Swojego dźwięku szuka się całe życie a jak się znajdzie to czas się żegnać ;) tak mowia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...