Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

Ja bym je nawet do swojej klitki wstawił, gdybym mógł sobie na nie pozwolić. :) Jeżeli grają tak jak wyglądają to ja nie mam pytań. Obłędne są. I do tego mój Naim, który z wyglądu tak samo mocno mi się podoba (chociaż już granie odstaje od wyglądu wyraźnie heh). Piękny, ponadczasowy secik by był (wizualnie). 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o "design w audio" mowa, to zwróćcie uwagę na grubość przewodów za kolumną😳 (pamietajmy że te druciki sa jeszcze ciensze bo przeciez izolacja czerwono-czarna tez musi ileś tam mieć). Wiec wyobrażacie sobie jak by to śmieszny wyglad miało gdyby nie ten czarny gruby pancerz. Konkret końcówka plus konkret kolumna i konkret gruby kabel. Musi być "grubo" - nie ma wyjscia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię patrzeć na kolumny tego typu jak JBL 4345 (chciałbym ich kiedyś posłuchać)

a5lrsta943a71.jpg.56b4780fb929d9492f8aa7984ac97e09.jpg

Jednak ze względu na moje malutkie mieszkanie to raczej wybrałbym JBL L52  😉 

Różnica w dźwięku pewnie nie jest taka duża jak wielkość tych kolumn 🙃🤭

file.jpg.38a4e112a185dfea8df4a72b5ece317e.jpg

Edytowano przez RLC2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RLC2 Z tymi JBLami to bywa róznie. W zależności od modelu. I nie zawsze większe graja lepiej. U mnie akurat te mniejsze są lepsze. Dużo też zależy od tegoz czym są połączone. Ogólnie raczej do tranzystora niż do lampy, ale są modele grające równie dobrze z lampa.

 

IMG_20220414_174133 (2).jpg

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RLC2 - nie przesadzaj. Nic szczególnego. Trochę starych gratów ze śmietnika. 

Przetestowałem w moich warunkachj też L100 (legenda) naszego forumowego Kolegi. A w najblizszym czasie mam zamiar sprawdzić też 4311 B. Każde z nich mają INNE brzmienie i inaczej zachowują się z różnymi wzmakami. Zdjęcie 4311 PO testach.😋 Trochę tych JBL się u mnie przewinęło.

 

IMG_20211215_193046 (2).jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...