Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

6 godzin temu, kaczadupa napisał:

Nawet zgrabnych białych? 

Białe standy dla mnie jakoś tracą fajność czarnych...

 

6 godzin temu, J4Z napisał:

Oj tracą tracą. 

Moooże jakby miały czarne przetworniki i jakieś wstawki?

 

Ile ludzi tyle opinii, ja osobiście uważam że białe są ładniejsze od czarnych. Ale niestety do mieszkania pasowałyby mi jak świni siodło więc zamówiłem czarne. (jeszcze czekam)

Ale widziałem je parę razy na różnych edycjach AVS i zawsze przyciągały uwagę wykonaniem i designem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rega Jesli będziesz w taki sposób je reklamował ( bo odbieram ten wpis i zdjęcie jako możliwość sprzedaży) to nawet za "butelkę" ich nie opchniesz! Taka moja rada.

Weź postaraj się ze zdjeciem. Ustaw na nich jakieś kultowe monitory, wyczyść je przedewszystkim (wyglądają jakby "tona" kurzu zalegała na nich), zadbaj o otoczenie (zdjecie zapewne z piwnicy nie zachęca) pamietaj że ktoś kto chciałby je zakupić, prawdopodobnie ustawi je w miejscu innym niż wynika z zdjecia powyżej.

Ps: jesteś w temacie "słuchamy oczami..."

Ps2: faktycznie wygląd mają spoko, powinny sie sprzedać plus że sa zapewne ciężkie 👍

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chyba Miro 84 źle mnie oceniasz. Nie traktuję wszystkich tematów jako próby sprzedaży. Gdybym chciał sprzedać to zamieściłbym odpowiednie zdjęcie w dziale giełda. NIE JESTEM HANDLARZEM. Fakt - zalegają w piwnicy od kilku lat, jednak nie mam parcia na sprzedaż. Zdjęcie jest tego dowodem.  W tej chwili na jednym z kompletów stoją ustroje. To, że mam czegoś w nadmiarze nie oznacza, że usiłuję się tego pozbyć za wszelką cenę. Mogą coś na ten temat powiedzieć Ci którzy testują lub testowali dziesiątki moich sprzetów. Zpełnie gratis i beż żadnych kaucji, choć czasem sa wartości kilku tys zł.  A jeśli, pomimo to,  tak jestem postrzegany, to chyba czas zmienić miejsce wieczornych pobytów a nadmiary oddać na złom. Pozdrawiam. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Rega Jesli będziesz w taki sposób je reklamował ( bo odbieram ten wpis i zdjęcie jako możliwość sprzedaży) to nawet za "butelkę" ich nie opchniesz! Taka moja rada.

...

Ps: jesteś w temacie "słuchamy oczami..."

Ps2: faktycznie wygląd mają spoko, powinny sie sprzedać plus że sa zapewne ciężkie 👍

Chyba Miro 84,

Jak widać-źle to odbierasz jako chęć sprzedaży. Jesteś już wystarczająco długo na Forum by po wielu postach Regi dobrze Jego poznać oraz to, że nie wciska nikomu na siłę  swojego sprzętu. Były pokazane standy Dynaudio w barowym wykorzystaniu-a potem Vogels jako coś bardziej solidnego i ciekawostka dotycząca ceny. Więc proszę nie doszukuj się drugiego dna.

Zresztą to już dogłębnie wyjaśnił Rega w poście powyżej...

To by było na tyle i koniec OT.

Pozdrawiam

PS. Rega-nie przejmuj się! Pomogłeś wielu osobom na naszym Forum (i nie tylko), w dodatku bezinteresownie-a czasami (a może raczej: często) "dokładając do interesu", a przez zdecydowaną większość użytkowników Forum jesteś postrzegany jako dobry kolega i pomocna osoba! A że czasami Ci się oberwie za niewinność to przykre, wszystkim nie zgodzisz. Potraktuj to jako wypadek przy pracy i nieporozumienie 😭

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RoRo to znaczy że @Rega nie chce ich sprzedać? Podał cenę, pokazał zdjecie a ja miałem juz informować kogoś w polsce kto ostatnio pytał o solidne standy. Ok. Nie bylo tematu! 

Tylko trzeba na przyszłość brać pod uwagę że to mogło byc odebrane tak jak to opisałem czytając bezposrednio lub miedzy wierszami - wybierzcie sami. Ja to tak odebrałem (jako możliwość sprzedaży) a skoro ja to tak odebrałem to inni tez tak moga i nie mozna mnie lub kogoś za to winić. 

 

 

4 godziny temu, Rega napisał:

marcinmarcinAle faktycznie te standy bardzo ,,rachitycznie,, wyglądają. To już bardziej wolałbym te żeliwne Vogelsy.

Gdyby napisał tylko tyle nie było by mojego wpisu. Ale jako ze dodał do tego to...

 

4 godziny temu, Rega napisał:

Mam 2 pary i kiedyś próbowałem sprzedać jedną parę za 150 zł. Nie było chętnych.

Odebrałem to jako "Możliwość" ewentualnej sprzedarzy! 

Najsmieszniejsze/najsmutniejsze (wybierzcie sami) jest to że teraz zmuszony jestem sie z takich oczywistości tłumaczyć przed dorosłymi facetami plus kilku lajkujacych 🤦‍♂️

Z mojej strony to koniec OT. Dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując to dyskusji - przepraszam, że stałem się jej mimowolnym sprawcą. Nie to było moim zamiarem. Podając cene Vogelsów nie miałem zamiaru ich reklamowac czy też proponować do sprzedaży. To była ZALEDWIE informacja, że pomimo ich dość solidnej budowy i niezbyt wygórowanej ceny (w porównaniu z bardzo delikatnym , wzmiankowanymi) , jakoś nie znalazły chętnego. Kluczowym było słowo KIEDYŚ. A zakurzone nie są. To ich naturalny ,,zakurzony,, czyli grafitowy kolor. Myslę, ze wyjaśniłem już wszystko dotyczące mojego niefotunnego wpisu i cała ta dyskusja jest niepotrzebna. Proszę administrację @RoRo lub @MariuszZ o usunięcie całości moich wpisów od momentu wstawienia przeze mnie zdjęć ze standami. Przepraszam jeszcze raz za kłopot. W przyszłości postaram się nie wstawiać zdjęc lub ceny. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...