Skocz do zawartości

Ile można... trzeba... warto wydać na sprzęt audio?


RoRo

Recommended Posts

40 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Było tu pare zestawów .. niestety, ale nikt nie pomyślał o kablach czy zasilaniu a to poważny błąd,

O tym zrobimy kolejny wątek. Jak już koledzy kupią ten używany sprzęt za te 30k. to się dowiedzą , że kolejne 30k. trzeba wydać na kable. Boguś , napięcie trzeba stopniować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kraft napisał:

Czy jest gdzieś koniec? Ktoś dotarł?

Ja , ja dotarłem !!!

Jak pisałem ostateczne lampy już zamówione i został tylko traki drobiażdżek jak wkładeczka w przyszłym tygodniu do ogarnięcia i .... koniec. Same kolumny i elektronika jak opoka , stała ,nie do ruszenia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomek4446 napisał:

Ja , ja dotarłem !!!

Jak pisałem ostateczne lampy już zamówione i został tylko traki drobiażdżek jak wkładeczka w przyszłym tygodniu do ogarnięcia i .... koniec. Same kolumny i elektronika jak opoka , stała ,nie do ruszenia .

Kibicuję. Będziesz Kukuczką polskiego audio! Wbij proporczyk i cyknij fotkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Warto wziasc na "warsztat" coś aktywnego z rynku pro. Może to bedzie strzał w 10

Proponuję się przyjrzeć konstrukcjom Backes & Müller. Słuchałem BM12  to konstrukcje do powierzchni około 40m2 plus. Połączone było z pre T+A. Dźwiękowo rewelacja! Marka w Polsce mało znana, ale u naszych sąsiadów cenione i drogie. Przedsionek Hi End? A może już Hi End? 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kraft napisał:

Kibicuję. Będziesz Kukuczką polskiego audio! Wbij proporczyk i cyknij fotkę

Tak też uczynię :)

11 minut temu, Asia napisał:

Oszukujesz się. Od razu zacząłeś oglądać nowe lampy.

Poszedłem krok dalej , ja je kupiłem :) Więc mówimy o czasie przeszłym, a moje stanowisko jest na tu i teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muzofan napisał:

Ja przyznam szczerze że nie słuchałem jeszcze "słupków", które przy głośniejszym odsłuchu nie męczyłyby zmysłów ;) Fakt wszystkie wyglądały bardzo ładnie, przy niskich i średnich poziomach głośności grały nawet fajnie. Ja lubię jednak posłuchać sobie głośno i wtedy już było średnio. Posłuchałbym sobie chętnie zg z 15" na basie w papierze ;) 

Posłuchaj Phonar Laser 250, serio! Z odpowiednią elektroniką zagrają świetnie. Można grać bardzo głośno. Nie męczą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tomek4446 napisał:

Ja , ja dotarłem !!!

Jak pisałem ostateczne lampy już zamówione i został tylko traki drobiażdżek jak wkładeczka w przyszłym tygodniu do ogarnięcia i .... koniec. Same kolumny i elektronika jak opoka , stała ,nie do ruszenia .

A później już będą tylko "maaaałe" wyjątki 🤪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...