Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

5 minut temu, Fafniak napisał:

Czy administracja forum będzie na to pozwalać ?

Też się zastanawiam, czy propaganda partyjna powinna być dozwolona.

Wyżej miałem oczywiście na myśli, że tylko osoba upośledzona w to uwierzy - nie miałem na myśli konkretnie ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fafniak napisał:

jaka propaganda?

Najpierw domagałeś się usunięcia tego tematu, bo „dzieli” i trzeba być „obiektywnym”, a kiedy to zawiodło, to zacząłeś tu jakieś pisowskie wrzutki.

Nie zależy ci na żadnym zasypywaniu podziałów i obiektywnym przekazie – jesteś zwykłym hipokrytą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fafniak napisał:

uuuu piana się pojawiła :D

Możesz sobie nawet 100 uśmiechniętych emotek wstawić, a mnie i tak nie oszukasz. Broda musi ci nieźle latać, skoro znowu przestałeś udawać, że nie czytasz moich postów.

Zrobię wyjątek i zgłoszę cię do administracji za propagandę i celowe prowokowanie kar. Czuj się wyróżniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi się oberwie, ale powiem tak: ta cytowana wpadka Tuska przypomniała mi o czymś. Wspomnienia szybko się zacierają i z perspektywy ostatnich lat kusi, żeby myśleć o PO, jako partii relatywnie normalnej. Bo przecież mieliśmy wtedy wolne media, jako taką demokrację, znośną politykę podatkową i rząd, który nie spieszył się z rozpieprzaniem wszystkiego dookoła. Ale to w zasadzie tyle i dla mnie jednak mało. Oczywiście, konsekwentnie głosowałem na PO ale wyłącznie jako na mniejsze zło i alternatywę dla PiS. W pewnym momencie hasło: "bo jak nie my, to PiS" przestało części społeczeństwa wystarczać. Niestety, to co mamy w tej chwili, całe to rozbuchanie PiS-u, będącego krzyżówką lewicowego populizmu i nacjonalizmu z totalitarystycznymi zapędami, jest bezpośrednią konsekwencją niekompetencji, a czasem też chciwości i zwykłej głupoty poprzedniej ekipy. Nieudolność demokratów jest zawsze zaproszeniem dla oszołomów, ekstremistów i cynicznych manipulatorów - takich, jak Ci, którzy rządzą nami teraz.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fafniak napisał:

No to może zostaniecie tutaj z polityką wewnętrzną ? 

Tak jak was już proszono ?

Nie, będę pisał, co będę chciał, jeśli dotyczy to tematu, a działania PiSu jako partii rządzącej mają kardynalne znaczenie w obliczu wojny na Ukrainie. Tak więc twojego proszenia nie spełnię i musisz dalej kombinować z prowokacjami, żeby mnie ewentualnie usunąć.

5 minut temu, Rafał S napisał:

iestety, to co mamy w tej chwili, całe to rozbuchanie PiS-u, będącego krzyżówką lewicowego populizmu i nacjonalizmu z totalitarystycznymi zapędami, jest bezpośrednią konsekwencją niekompetencji, a czasem też chciwości i zwykłej głupoty poprzedniej ekipy.

Pełna zgoda. Sam o tym pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dzik @Fafniak przestańcie się przepychać i angażować personel forum w wasze wojenki. Zajmijcie się tematem merytorycznie, humorystycznie lub w jakikolwiek inny sposób bez jadu i zbędnych niemiłych komentarzy jak chociażby te kierujące użytkowników na inne fora. 

Temat jest kontrowersyjny ale jest miejscem gdzie można swoje żale wylać. Róbcie to z zachowaniem zasad poszanowania innych poglądów i przekonań politycznych proszę. 

Jeżeli będzie się słowna agresja tu rozwijać to ktoś w końcu dostanie hamulec na pisanie. 

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba moderator pomylił naszą policję z Francuską, czy Holenderską. Te wulgarne "kobiety" były bez porównania bardziej agresywne od policji. Poza tym nawet gdyby zostały źle potraktowane, a często były traktowane zbyt łagodnie i pozwalały sobie na zbyt wiele, to nie tłumaczy przyzwolenia na chamski i agresywny tytuł forum. Ale po komentarzu moderatora już widać o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punt

8 minut temu, Marcinzp napisał:

Te wulgarne "kobiety" były bez porównania bardziej agresywne od policji.

Te, czyli które? Wszystkie które skandowały hasła na manifestacjach? A czy jak jestem kibicem drużyny piłkarskiej od razu muszę być huliganem? To że były jakieś pojedyńcze ekscesy nie oznacza że wszystkie protestujące kobiety można pakować do jednego wora.

To samo policja. Wystarczy jeden idiota na 100 który pomyli życie z GTA i już mamy obrazek całej formacji w Polskim wydaniu.

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marcinzp napisał:

Te wulgarne "kobiety" były bez porównania bardziej agresywne od policji. Poza tym nawet gdyby zostały źle potraktowane, a często były traktowane zbyt łagodnie i pozwalały sobie na zbyt wiele, to nie tłumaczy przyzwolenia na chamski i agresywny tytuł forum.

Krótko mówiąc, przekleństwo zniesmaczyło cię bardziej niż forsowanie prawa przez marionetkową izbę, przez które umierają kobiety.

To się właściwie samo komentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dzik napisał:

Powiedz nam lepiej, ile można na tym zarobić. Zatrudnili cię w jakiejś spółce skarbu państwa czy kogoś z rodziny?

Nie podzielam poglądów Fafniaka, ale nie napisał niczego, co uzasadniałoby takie ataki. Wkleił tylko informację o wpadce dyplomatycznej Tuska - nie pierwszej i pewnie nie ostatniej. W sumie dość małej w porównaniu z poczynaniami grupy, która sama przedstawiła się jako "friends in dick". ;) Nawiasem mówiąc, nie wiem czy Fafniak faktycznie lubi PiS. Trudno mi w to uwierzyć i mam nadzieję, że jednak nie. Jakoś nie widzę go jako fana rządu z choćby takim Czarnkiem w składzie. 

W każdym razie, miło byłoby pokazać, że nas, czyli elektorat szeroko rozumianej opozycji stać na więcej kultury niż elektorat partii rządzącej. Może bądźmy bardziej w duchu Woltera, który bronił prawa adwersarzy do głoszenia swych opinii.  ;) 

  • Lubię to 1
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafał S napisał:

W każdym razie, miło byłoby pokazać, że nas, czyli elektorat szeroko rozumianej opozycji stać na więcej kultury niż elektorat partii rządzącej. Może bądźmy bardziej w duchu Woltera, który bronił prawa adwersarzy do głoszenia swych opinii.  ;) 

Nie odmawiam nikomu prawa do jakiejkolwiek opinii, ale kultura jako taka o niczym nie świadczy. Rolnik może mówić wulgarnym językiem, ale mówić szczerze. Hipokryta i oportunista może być kulturalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dzik napisał:

Jeżeli chcesz kogoś przekonać, że Tusk chętniej faszyzuje i obraca się w pro-putinowskich okolicznościach od Kaczyńskiego, to znajdź jakieś forum dla ludzi upośledzonych umysłowo.

6 godzin temu, Dzik napisał:

Krótko mówiąc, przekleństwo zniesmaczyło cię bardziej niż forsowanie prawa przez marionetkową izbę, przez które umierają kobiety.

To się właściwie samo komentuje.

A co ma piernik do wiatraka? Poza tym Konstytucja podpisana przez Kwaśniewskiego w 1997 roku jest jednoznaczna w temacie aborcji eugenicznej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcinzp napisał:

A co ma piernik do wiatraka? Poza tym Konstytucja podpisana przez Kwaśniewskiego w 1997 roku jest jednoznaczna w temacie aborcji eugenicznej. 

Piernik do wiatraka ma 7 liter. Terminacja ciąży w przypadku stwierdzenia nieuleczalnych wad płodu nie ma nic wspólnego z eugeniką. Wyrok, który wydała atrapa TK dotyczył aborcji z przyczyn embriopatologicznych. Doucz się może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...